8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Agentka Carter" (Fot. ABC)

"Agentka Carter" (Fot. ABC)

Wiadomo już, kto przeprowadza się z agentką Carter do Los Angeles. NBC kasuje "American Odyssey". Neve Campbell pojawi się w "House of Cards". A oprócz tego "Suits", "The Whispers", "Z Archiwum X" i inne.

1. Kto przeprowadza się z agentką Carter do Los Angeles? W 2. sezonie "Agentki Carter" zobaczymy kilka znanych twarzy. James D’Arcy i Enver Gjokaj, czyli Jarvis i agent Daniel Sousa na pewno pojawią się ponownie w serialu. Mają też szansę wrócić Lyndsy Fonseca (Angie), Bridget Regan (Dottie) i Chad Michael Murray (agent Jack Thompson), którzy negocjują kontrakty.

2. NBC kasuje "American Odyssey". Tego można było się spodziewać - po jednym sezonie skasowano "American Odyssey".

3. Neve Campbell w "House of Cards". Neve Campbell dostała stałą rolę w 4. sezonie "House of Cards". Na razie Netflix nie zdradza, jaką postać aktorka zagra.

4. Nie wiadomo, co dalej z "The Whispers". ABC wciąż nie podjęło decyzji co do "The Whispers", a tymczasem wczoraj wygasły kontrakty obsady. Odejść chce Lily Rabe, która nie była zadowolona, kiedy plan serialu przeniesiono z Los Angeles do Vancouver. Zniknąć z serialu może też Milo Ventimiglia, który ma szansę dostać główną rolę w nowej produkcji USA Network, "Shooter". Mimo przyzwoitej oglądalności przyszłość serialu nie wygląda więc najlepiej.

5. Aloma Wright w "Suits". Aloma Wright dołączyła do obsady "Suits", rola jest dość spoilerowa, więc po szczegóły zapraszam tutaj.

6. Nick Zano w "Minority Report". Nick Zano pojawi się w "Minority Report" jako Arthur, brat bliźniak Dasha (Stark Sands).

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Masters of Sex". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 2. odcinka 3. sezonu "Masters of Sex", zatytułowanego "Three's a Crowd".

8. Zdjęcia zza kulis "Z Archiwum X". Tutaj znajdziecie galerię fotek zza kulis "Z Archiwum X". Autor: Eric Ray Davidson dla "EW".

x-files-05

REKLAMA