8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Suits" z zamówieniem na 6. sezon. Obsada "Hannibala" zwolniona z kontraktów. Laurence Fishburne w remake'u "Roots". A oprócz tego "Lucifer", "Detektyw", "Scream Queens", "Agentka Carter".

1. "Suits" z zamówieniem na 6. sezon. USA Network zamówiło 6. sezon "Suits", który będzie liczył 16 odcinków.

2. Kevin Alejandro w obsadzie "Lucifera". Kevin Alejandro zastąpi w "Luciferze" Nicholasa Gonzaleza w roli Dana, detektywa, któremu nie podobają się relacje jego żony i córki z przystojnym diabłem.

3. Obsada "Hannibala" zwolniona z kontraktów. Obsada "Hannibala" została zwolniona z kontraktów, co oznacza, że szanse na przetrwanie serialu coraz bardziej maleją. Ale wciąż jeszcze trwają poszukiwania nowej stacji.

4. Bruce Campbell w "Ash vs Evil Dead". Oto pierwsze oficjalne zdjęcie.

ash-vs-evil-dead-600x373

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Detektywa". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 3. odcinka 2. sezonu "Detektywa", który nosi tytuł "Maybe Tomorrow".

6. Laurence Fishburne w remake'u "Roots". Laurence Fishburne wcieli się w Alexa Haleya w remake'u obsypanego nagrodami w latach 70. miniserialu "Roots". Remake przygotowuje stacja A&E.

7. Zdjęcia obsady "Scream Queens". Pełna galeria tutaj.

sq_24-lea-michele-ad-singles_1811_pw_hires1

8. Plakat "Agentki Carter" na Comic-Con. A u jej boku niezastąpiony Jarvis, który pojedzie z nią do Los Angeles, choć nienawidzi palm i słońca. Jeden z producentów serialu mówi nawet, że Jarvis w LA wciąż będzie nosił swój wełniany garnitur, bo nie potrafi inaczej.

agent-carter456

REKLAMA