6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Kolejna postać w "Outlanderze" obsadzona. "Extant" z najsłabszą oglądalnością w historii. Marisa Tomei w 2. sezonie "Empire". A oprócz tego "The Walking Dead", "Hannibal" i prawdziwy romans w "True Detective".

1. "Extant" z najsłabszą oglądalnością w historii. "Extant" wróciło z 2. sezonem i zaliczyło najsłabszą oglądalność w historii. Premierę nowego sezonu widziało 5,2 mln/0,7 widzów.

2. Marisa Tomei w 2. sezonie "Empire". Marisa Tomei pojawi się w "Empire" w roli Mimi Whiteman, bogatej inwestorki, która uwielbia hip-hop i angażuje się w biznes z Lyonami.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Hannibala". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 7. odcinka 3. sezonu, zatytułowanego "Digestivo".

4. Frances De La Tour w "Outlanderze". Frances De La Tour pojawi się w 2. sezonie "Outlandera" w roli matki przełożonej Hildegardy.

5. Rachel McAdams i Taylor Kitsch spotykają się ze sobą. "Us Weekly" doniosło, że Rachel McAdams i Taylor Kitsch z "Detektywa" są teraz parą.

6. Zdjęcia z 6. sezonu "The Walking Dead". "EW" opublikował pierwsze zdjęcia Daryla, Glenna i Maggie z 6. sezonu "The Walking Dead".

twd01

twd02

twd03

REKLAMA