5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Nie będzie kolejnych sezonów "A.D. The Bible Continues". Showtime udostępnia nowe odcinki "Masters of Sex" i "Raya Donovana" w internecie. A oprócz tego "Twin Peaks", "Suits", "Heroes Reborn".

1. Nie będzie kolejnych sezonów "A.D. The Bible Continues". NBC nie będzie kontynuować "A.D. The Bible Continues", ponieważ zawiodła oglądalność. To oznacza, że z seriali NBC, które zadebiutowały w zeszłym sezonie, powróci tylko jeden - "The Mysteries of Laura".

2. Showtime udostępnia nowe odcinki "Masters of Sex" i "Raya Donovana" w internecie. Showtime sprawił Amerykanom niespodziankę na świąteczny weekend, i udostępnił w internecie (m.in. na YouTube i Hulu) premierowe odcinki nowych sezonów "Masters of Sex" i "Raya Donovana". Na YouTube można obejrzeć wersje ocenzurowane, tj. bez przekleństw i seksu.

3. "Miasteczko Twin Peaks" w CBS Europa. 7 lipca o godz. 21:00 CBS Europa rozpocznie emisję "Miasteczka Twin Peaks". Pokazane zostaną obydwa sezony.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Suits". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 4. odcinka 5. sezonu zatytułowanego "No Puedo Hacerlo".

5. Animowane plakaty "Heroes Reborn". Całą serię znajdziecie tutaj.

REKLAMA