5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Żona idealna" (Fot. CBS)

"Żona idealna" (Fot. CBS)

Pierwsze informacje na temat nowych sezonów "Żony idealnej" i "Castle". Niebezpieczne lesbijki w "Pamiętnikach wampirów". Zdjęcia z 2. sezonu "Outlandera". Zapraszamy!

1. Pierwsze informacje na temat 7. sezonu "Żony idealnej". Michael Ausiello donosi, że premiera 7. sezonu "Żony idealnej" nosi tytuł "Grunts" i że poznamy w niej Dirka, nowego prawnika z firmy Diane Lockhart, który naprawdę chce być zauważony.

2. Nowy sezon "Castle" rozpocznie się podwójnym odcinkiem. Ausiello pisze również, że premiera 8. sezonu "Castle" będzie dwuodcinkowa. Pierwszy z odcinków będzie nosił tytuł "XY", a napiszą go Terence Paul Winter i Alexi Hawley.

3. Kolejne osoby dołączają do obsady "Paktu" HBO. Jesienią w HBO Polska rządzić będzie "Pakt", oparty na skandynawskim formacie thriller rozgrywający się w świecie polityki, mediów i specsłużb. Do obsady serialu dołączyli Marta Nieradkiewicz, Anna Radwan, Alicja Dąbrowska i Witold Dębicki. Nieradkiewicz zagra Weronikę, analityczkę w Centralnym Biurze Śledczym Policji i przyjaciółkę głównego bohatera Piotra (Marcin Dorociński). Szefową Weroniki jest Elżbieta (Anna Radwan), naczelnik Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Ekonomicznej. Witold Dębicki gra Andrzeja, charyzmatycznego szefa działu krajowego opiniotwórczego dziennika "Kurier", w którym pracuje Piotr. A jedną z dziennikarek będzie tam Monika (Alicja Dąbrowska).

4. Niebezpieczne lesbijki w "Pamiętnikach wampirów". "Pamiętniki wampirów" wprowadzą w 7. sezonie kilka nowych postaci. Znajduje się wśród nich pierwsza para homoseksualna - Nora i Mary Louise, niebezpieczny duet z morderczymi skłonnościami. Obie zostały przemienione w wampirzyce w wieku dwudziestu kilku lat i przez ponad 100 lat utrzymywały swój związek w tajemnicy. W serialu pojawi się też Valerie, młoda wampirzyca, której mechanizmem obronnym jest poczucie humoru. Dziewczyna spotka na swojej drodze faceta, który ją uszczęśliwia, i zrobi wszystko, aby go zatrzymać.

5. Zdjęcia z 2. sezonu "Outlandera". Już powstaje 2. sezon "Outlandera", a "EW" prezentuje pierwsze zdjęcia Jamiego i Claire Paryża. Stolicę Francji w serialu udaje Praga, częściowo serial będzie też kręcony w Anglii i Szkocji.

outl01

outl02

REKLAMA