10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Amazon i Netflix nie chcą "Hannibala". "UnReal" z 2. sezonem. Kelly Rowland w "Imperium". Jeffrey Dean Morgan w "Żonie idealnej". A oprócz tego "Masters of Sex", "Daredevil", "Dziewczyny", "Agenci T.A.R.C.Z.Y." i inne.

1. Amazon i Netflix nie chcą "Hannibala". Szanse na kontynuację "Hannibala" maleją - Bryan Fuller poinformował, że serialu nie kupił ani Amazon, ani Netflix. Ale wciąż jeszcze trwają poszukiwania nowego domu.

2. "UnReal" z 2. sezonem. Lifetime już zamówił 2. sezon "UnReal", składający się z 10 odcinków. E! donosi, że wraz z 1. sezonem "UnReal" skończy się też sezon "Everlasting", co oznacza, że Adama już prawdopodobnie w 2. sezonie nie zobaczymy. Ale to tylko przypuszczenie, nikt z producentów tego na razie nie potwierdza.

3. Kelly Rowland w "Imperium". Kelly Rowland pojawi się w "Imperium" w roli matki (!) Luciousa.

4. Jeffrey Dean Morgan w "Żonie idealnej". Jeffrey Dean Morgan dołączył do obsady "Żony idealnej". Dostał stałą rolę Alexa - śledczego, którego zatrudni Alicia. TVLine sugeruje, że Alicia i Alex bardzo szybko zaczną mieszać pracę z przyjemnościami i że być może to jest właśnie facet dla niej, na którego tyle czekaliśmy. Tymczasem ze stałej obsady zniknie w 7. sezonie Makenzie Vega, czyli Grace, córka Alicii. Ale wciąż będziemy ją widywać od czasu do czasu na ekranie.

5. Pierwsze zdjęcia z 2. sezonu "Daredevila". Matt Murdock i Foggy Nelson znowu w akcji. Na Twitterze pojawiły się pierwsze foty z 2. sezonu "Daredevila".

6. Emily Kinney w "Masters of Sex". Emily Kinney z "The Walking Dead" pojawi się w "Masters of Sex" w roli Nory, sąsiadki Billa i Libby Mastersów, która zgodzi się pomóc w następnej fazie badań doktora Mastersa i Virginii Johnson.

7. Hayley Atwell mówi, że Howard Stark jeszcze powróci. Dominic Cooper jest teraz bardzo zajęty, ale Hayley Atwell twierdzi, że znajdzie czas na "Agentkę Carter" i że zobaczymy go w 2. sezonie w roli Howarda Starka.

8. Malia Obama stażystką na planie "Dziewczyn". 17-letnia córka prezydenta Obamy została dostrzeżona na planie "Dziewczyn" w Nowym Jorku. Okazuje się, że Malia odbywa tam letni staż.

9. Adan Canto w "Blood and Oil". Adan Canto pojawi się w "Blood and Oil" w roli geologa AJ Menendeza, który doradza naftowemu baronowi Hapowi Briggsowi. Aktor zastąpi w tej roli Yaniego Gellmana.

10. Plakat "Agentów T.A.R.C.Z.Y." na Comic-Con.

agents-shield-season-3-comic-con-poster

REKLAMA