6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Twin Peaks" przesunięte na 2017 rok. Comedy Central zamawia 3 sezony "South Parku". SundanceTV zamawia 4. sezon "Rectify". A oprócz tego "Sherlock", "Homeland" i Serialowa w Trójce już za chwileczkę.

1. "Twin Peaks" przesunięte na 2017 rok. "Skończyliśmy już pisać scenariusze, zaczynamy zdjęcia we wrześniu i serial pojawi się w telewizji Showtime w 2017 roku" - powiedział Mark Frost, jeden z twórców "Twin Peaks". Wiadomość pojawiła się po raz pierwszy na blogu National Baseball Hall of Fame, w związku z czym trochę to trwało, zanim wszyscy uwierzyli. Showtime na razie niczego nie potwierdza, ale wygląda na to, że jest to wiadomość oficjalna.

2. Comedy Central zamawia 3 sezony "South Parku". Comedy Central zamówiło 21., 22. i 23. sezon "South Parku", co oznacza, że serial będzie emitowany przynajmniej do 2019 roku.

3. Nowe zdjęcie promujące świąteczny odcinek "Sherlocka".

Sherlock-Christmas-Special-Image

4. Rosyjski Saul pojawi się w "Homeland". Ukraiński aktor Mark Ivanir dostał w "Homeland" rolę rosyjskiego agenta Ivana Krupina. Rola będzie powracająca.

5. "Rectify" już ma zamówienie na 4. sezon. Tuż przed premierą 3. sezonu "Rectify" SundanceTV zamówiło już 4. sezon. Na razie nie wiemy, ile będzie liczył odcinków.

6. Zapraszamy do słuchania "ABC popkultury" dziś w Trójce. Dziś o godz. 9:50 możecie posłuchać w radiowej Trójce audycji "ABC popkultury" z gościnnym udziałem Michała Kolanki z Serialowej. Michał będzie mówił o serialach, które warto nadrobić tego lata.

REKLAMA