7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Teen Wolf" (Fot. MTV)

"Teen Wolf" (Fot. MTV)

"Teen Wolf" z zamówieniem na 6. sezon, mamy też spoilery z 5. sezonu. Christina Hendricks opuszcza obsadę "Roadies". Margo Martindale pojawi się w "Żonie idealnej". A oprócz tego "Limitless", "Outcast" i nie tylko.

1. "Teen Wolf" z 6. sezonem. MTV zamówiło 6. sezon "Teen Wolfa", składający się z 20 odcinków. Podczas panelu na Comic-Conie Tyler Hoechlin zadzwonił do Tylera Poseya, a reakcję, jaką ten telefon wywołał, możecie zobaczyć pod linkiem. Było też trochę spoilerów. Producent serialu Jeff Davis powiedział, że wkrótce coś się zmieni w relacji Scotta i Stilesa, a Theo to wykorzysta, żeby dodatkowo namieszać między nimi. Szykuje się też konflikt pomiędzy Liamem i Scottem. Ponadto Tyler Posey zdradził się, że dni Scotta jako alfy mogą być już policzone, ponieważ on nie ma planu, a wszystko dookoła się sypie. Zobaczcie zapowiedź dalszej części 5. sezonu.

2. Christina Hendricks opuszcza obsadę "Roadies". Christina Hendricks odeszła z "Roadies" stacji Showtime. A ponieważ miała grać jedną z głównych ról, scenariusz serialu będzie teraz wymagał sporych zmian.

3. Margo Martindale w "Żonie idealnej". Margo Martindale pojawi się w "Żonie idealnej" w roli Willi Eastman, kobiety, która ma duże sukcesy w promowaniu mało znanych kandydatów na prezydenta podczas prawyborów w Iowa. Bohaterka ukrywa swoją inteligencję i spryt pod fałszywym urokiem. Na pewno zobaczymy jej starcia z Eli Goldem.

4. Reakcje fanów na pilot "Limitless". Na Comic-Conie pokazano pilot "Limitless" i spotkał się on z pozytywnymi reakcjami publiczności. Fani piszą, że można oglądać serial, nawet jeśli nie widziało się filmu, ale największą atrakcją w pilocie jest Bradley Cooper, który grał główną rolę w filmie.

5. Aaron Tveit w "Grease: Live". Aaron Tveit z "Graceland" dostał rolę Danny'ego Zuko w "Grease: Live".

6. Serialowa w Trójce o "łańcuchowym oglądaniu". Wczoraj w Trójce gościł Michał Kolanko, który opowiadał o fenomenie, zwanym przez Amerykanów binge-watching (poszukiwanie sensownego polskiego tłumaczenia wciąż trwa). Fragmentu audycji możecie posłuchać tutaj.

7. Pierwsze zdjęcia z serialu "Outcast" Roberta Kirkmana. W 2016 roku zadebiutuje oparty na komiksie serial Roberta Kirkmana "Outcast". Bohaterem jest Kyle Barnes (Patrick Fugit), facet nawiedzany przez demony. Teraz, dzięki wsparciu Wielebnego Andersona (Philip Glenister) – kapłana, który również zmaga się z niejednym własnym demonem – Kyle rozpoczyna podróż w poszukiwaniu odpowiedzi i normalnego życia, które utracił. W Polsce serial będzie pokazywał FOX, który przysłał już pierwsze zdjęcia promocyjne.

outcast01

outcast02

REKLAMA