10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Arrow" (Fot. CW)

"Arrow" (Fot. CW)

Neal McDonough czarnym charakterem w "Arrow". "Fear the Walking Dead" z premierą w sierpniu, "The Walking Dead" wraca w październiku. "Gracze" z zamówieniem na 2. sezon. A oprócz tego "Once Upon a Time", "Ash vs. Evil Dead", "Gra o tron", "The Shannara Chronicles" i inne.

1. Neal McDonough czarnym charakterem w "Arrow". Neal McDonough pojawi się w 4. sezonie "Arrow" jako Damien Darhk, czarny charakter, który wcześniej był przeciwnikiem Ra's Al Ghula, a teraz stworzył własną tajną grupę, która stać się ma sporym wyzwaniem dla Olivera.

2. "Fear the Walking Dead" z premierą w sierpniu. AMC ogłosiło, że spin-off "The Walking Dead" zadebiutuje 23 sierpnia.

3. A "The Walking Dead" wróci w październiku. "The Walking Dead" z kolei wraca w USA 11 października, w polskim FOX-ie 90-minutową premierę 6. sezonu zobaczycie dzień później.

4. "Ash vs. Evil Dead" z premierą w Halloween. Nowy serialowy horror telewizji Starz, "Ash vs. Evil Dead", zadebiutuje 31 października. 1. sezon będzie składał się z 10 odcinków.

5. "Gracze" z 2. sezonem. HBO zamówiło 2. sezon "Graczy".

6. "The Shannara Chronicles" w styczniu. W styczniu zadebiutuje w MTV młodzieżowe fantasy "The Shannara Chronicles". 1. sezon będzie liczył 10 odcinków. Zdjęcia powstawały w Nowej Zelandii.

7. Nowe postacie w 5. sezonie "Once Upon a Time". Elliot Knight pojawi się w "Once Upon a Time" jako Merlin, Joana Metrass zagra Ginewrę, zaś Andrew Jenkins - Percivala. Liam Garrigan z kolei wcieli się w króla Artura.

8. Lena Headey urodziła córkę. Podczas gdy obsada "Gry o tron" pojechała do San Diego na Comic-Con, Lena Headey urodziła swoje drugie dziecko.

9. Dwa nowe zamki w "Grze o tron". W 6. sezonie "Gry o tron" pojawią się dwa nowe hiszpańskie zamki - Castillo de Zafra i Castell de Santa Florentina. Ten pierwszy prawdopodobnie zagra albo Wieżę Radości, albo Casterly Rock. Co do drugiego, spekuluje się, że może to być jakaś zupełnie nowa lokalizacja.

10. "Agentka Carter" w Hollywood. Ekipa "Agentki Carter" zdradziła, że główna bohaterka pojedzie do Hollywood jakieś pół roku po wydarzeniach z finału 1. sezonu. Jej celem będzie śledztwo ws. morderstwa. A czekać tam już na nią będzie Jarvis, który pomaga pracującemu dla rządu Howardowi Starkowi urządzić się w Beverly Hills.

REKLAMA