Polski trailer i spoilery z 6. serii "The Walking Dead"

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" w polskim FOX-ie wróci 12 października, a my mamy dla Was emocjonujący jak zawsze trailer z Comic-Conu z polskimi napisami.

Co roku na Comic-Conie prezentowane są rewelacyjne zwiastuny "The Walking Dead" i tym razem też tradycji stało się zadość. W trailerze nie brak akcji, spektakularnych scen i potencjalnie ważnych wydarzeń. Przywództwo Ricka zostanie zakwestionowane, a przeciwstawi mu się najwyraźniej Morgan, który zapewnia w trailerze, że zna Ricka i może go powstrzymać.

Podczas panelu w San Diego rzucono trochę więcej światła na tę sprawę. Showrunner Scott Gimple powiedział, żeby nie traktować zwiastunów jak wyroczni, bo "czasem w zwiastunach bawimy się tym, co jest prawdą". Ale to prawda, że przed Rickiem kolejne wyzwania i że będą one związane z jego sposobem bycia i przywództwem.

Jak będzie wyglądać relacja Ricka i Morgana? "Ich łączy specyficzny rodzaj 'męskiej miłości'. Rick jest ostatnią osobą na tym świecie, która rzeczywiście zna Morgana. I właśnie dlatego musiał go odnaleźć. Myślę, że on jest świadom wpływu, jaki Rick ma na niego. To wszystko będzie miało swoje skutki" - opowiadał Lennie James. I dodał, że w 6. sezonie dowiemy się też, co się działo z Morganem, zanim odnalazł Ricka.

Ponadto na Comic-Conie zdradzono, że w 6. sezonie pojawi się znana z "Siostry Jackie" Merritt Wever w roli tajemniczej postaci, którą fani znają z komiksu. Wilki będą częścią 6. sezonu, ale "mam nadzieję, że w sposób, jakiego się nie spodziewacie" - mówił Scott Gimple. Nie zabraknie flashbacków, planowany jest też odcinek w całości dziejący się w przeszłości. Będą zabawy z czasem, ale nie tyle, co w poprzednim sezonie.

Michael Cudlitz opowiadał, że będzie w tym sezonie moment, który na nowo zdefiniuje Abrahama. Z kolei Sonequa Martin-Green mówiła, że ma nadzieję, iż jej bohaterka, Sasha, będzie wreszcie miała szansę na uleczenie się i odbudowanie, po tym jak sięgnęła dna. Norman Reedus przypominał, jak Daryl nie chciał zostać w Alexandrii. Teraz niby ma co robić, znalazł swoje miejsce, ale wszystko jeszcze może wywrócić się do góry nogami.

Z kolei Andrew Lincoln opowiadał o scenie, w której musiał paradować nago przed całą ekipą, bo brał prysznic i golił brodę. "To był jeden z najdziwniejszych dni, jakie kiedykolwiek przeżyłem na planie filmowym" - mówił aktor. A showrunner serialu dodał, że broda, i w komiksie, i w serialu, jest wyznacznikiem tego, w jakim miejscu znajduje się Rick. Broda informuje i dalej będzie nas informować o stanie jego umysłu.

"The Walking Dead" wraca w USA 11 października, a w polskim FOX-ie 12 października. Premiera 6. sezonu będzie 90-minutowa. Oprócz trailera i spoilerów mamy też dla Was nowe grafiki promocyjne.

twd01

twd02

twd03

twd04