Tak wyglądały przesłuchania do "Gry o tron" [wideo]

Przesłuchanie Natalie Dormer

Przesłuchanie Natalie Dormer

Pierwsze w historii serialu "Nic nie wiesz, Jonie Snow", schrzanione czary Melisandre, silna Brienne, gorąca Margaery. Zobaczcie fragmenty przesłuchań do "Gry o tron", które ujawniono podczas Comic-Conu.

O spoilerach z 6. sezonu "Gry o tron", które pojawiły się wczoraj na Comic-Conie, będziemy dziś jeszcze pisać, a tymczasem zobaczcie fajnie zmontowane wideo z przesłuchań, również zaprezentowane w San Diego. Występują w nim Natalie Dormer, Gwendoline Christie, Pedro Pascal, Rose Leslie, Liam Cunningham, Carice van Houten, Nathalie Emmanuel, Michel Huisman i inni aktorzy, którzy dzięki "Grze o tron" stali się gwiazdami.

Jedni z nich podeszli do sprawy superpoważnie, inni podczas przesłuchania żartowali, jeszcze inni myśleli, że wszystko schrzanili. Wszyscy już wtedy, ubrani "po cywilnemu", mieli w sobie to coś.

Na Comic-Conie pokazano też popkulturowy miks z "Grą po tron" w roli głównej, składający się z fragmentów materiałów wideo, prezentowanych również na Serialowej. Mamy tu Jona Snow na kolacji u Setha Meyersa, mamy parodie z "Ulicy Sezamkowej", "Simpsonów", "South Parku", a także odniesienia do "Gry o tron", które pojawiły się w takich serialach, jak "How I Met Your Mother", "Pretty Little Liars", "Supernatural" czy "Parks and Recreation".

REKLAMA