Znakomity zwiastun 4. sezonu "Wikingów" [wideo]

"Wikingowie" (Fot. History)

"Wikingowie" (Fot. History)

Na tegorocznym Comic-Conie rządzą spektakularne zwiastuny. Zobaczcie, jak zaprezentowali się "Wikingowie". Tekst zawiera trochę spoilerów z 4. sezonu.

"Wikingowie" zaprezentowali się świetnie i pokazali, że mają rozmach. Twórca serialu Michael Hirst wiele podczas panelu co prawda nie zdradził, ale kilka wskazówek dotyczących tego, co się będzie działo w 4. sezonie, owszem, podrzucił. Przede wszystkim zapowiedział przeskok w czasie. Powiedział także, że w życiu Ragnara pojawi się nowa dama i że publika będzie tym mocno zaskoczona. Ale konsultowano to z historykami i okazało się, że takie spotkanie jest możliwe. Ponadto twórca "Wikingów" mówił o powrocie "boga", ale nie zdradził w jakiej formie.

Z kolei Alexander Ludwig opowiadał o przemianie, która czeka granego przez niego Bjorna. Jego bohater uda się do lasu w poszukiwaniu sensu życia i spotka... niedźwiedzia. Co ciekawe, będzie to zwierzak, który ma za sobą bogatą karierę filmową. Travis Fimmel zdradził, że pod względem fizycznym Ragnar dojdzie do siebie w 4. sezonie, ale zacznie się u niego dziwna fascynacja śmiercią.

Serial wraca w 2016 roku, a trailer, który pokazano na Comic-Conie, jest naprawdę niezły i zawiera mnóstwo nowych scen.

Zobaczcie jeszcze drugi zwiastun, zaprezentowany tuż przed Comic-Conem.

REKLAMA