10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Hannibal" (Fot. NBC)

"Hannibal" (Fot. NBC)

"Hannibal" ma szansę na zakończenie w formie filmu. "Salem" z 3. sezonem. Teddy Sears jako Jay Garrick w "The Flash". Zdjęcia promujące "Westworld". A oprócz tego "Prison Break", "Jessica Jones", "Arrow", "Community" i inne.

1. "Hannibal" ma szansę na zakończenie w formie filmu. Bryan Fuller poinformował na Comic-Conie, że na razie nikt nie chce kupić serialowego "Hannibala", wszystkie wysiłki spełzły na niczym. Netflix nie mógł przygarnąć "Hannibala", bo dwa poprzednie sezony są na Amazonie. Z kolei Amazon chciał, żeby kolejny sezon powstał bardzo szybko, co też było niemożliwe. W efekcie nadzieje na 4. sezon maleją, ale być może będzie szansa na zakończenie historii w formie filmu.

2. "Salem" z 3. sezonem. WGN America zamówiło 3. sezon "Salem".

3. Teddy Sears jako Jay Garrick w "The Flash". Jay Garrick - pierwszy i oryginalny "najszybszy człowiek świata" - pojawi się w 2. sezonie "The Flash", a zagra go Teddy Sears.

4. Peter Facinelli w obsadzie "Supergirl". Peter Facinelli pojawi się w "Supergirl" jako znany z komiksu Maxwell Lord, biznesmen, który cały czas balansuje pomiędzy dobrem i złem.

5. Tak będzie wyglądał Arrow w 4. sezonie. Nowy kostium Olivera Queena został zaprezentowany na Comic-Conie.

Arrow

6. Jessica Jones i Luke Cage na wspólnych zdjęciach. Pojawiła się seria oficjalnych zdjęć z planu serialu "Jessica Jones", na których obok tytułowej bohaterki znajduje się Luke Cage (Mike Colter). Więcej pod linkiem.

Luke-Cage-Jessica-Jones-Set-Photo-3

7. Prędzej będzie film niż 7. sezon "Community". Alison Brie powiedziała w rozmowie z TVLine, że ma nadzieję na kontynuację "Community" w jakiejś formie, ale prędzej będzie to film niż 7. sezon serialu. Wszystko dlatego, że kariery aktorów się rozwijają i za chwilę wszyscy będą mieli już inne zobowiązania, które nie pozwolą im nakręcić całego sezonu "Community".

8. Czy jest szansa na 4. sezon "Weroniki Mars"? TVLine rozmawiało też z ekipą "Weroniki Mars". I Rob Thomas, i Kristen Bell nie mieliby nic przeciwko powrotowi "Weroniki Mars". Myśleli o kolejnym filmie, ale nie mają też nic przeciwko limitowanej serii w stylu "Detektywa".

9. Sarah Wayne Callies ponownie w "Prison Break"? Sarah Wayne Callies zdradziła, że zwrócono się już do niej z propozycją powrotu do "Prison Break".

10. Zdjęcia promujące "Westworld". Internet plotkuje, że premiera "Westworld" się opóźnia - prawdopodobnie serial zadebiutuje dopiero na początku 2016 roku - a tymczasem na Comic-Conie, podczas panelu "Person of Interest" ("Westworld" własnego panelu nie miał), Jonathan Nolan zaprezentował trailer. HBO na razie go nie opublikowało w internecie, pojawiło się jednak kilka zdjęć z Anthonym Hopkinsem i kowbojami.

wes01

west02

west03

wesr04

REKLAMA