Mroczna Emma w zwiastunie "Once Upon a Time"

"Once Upon a Time" (Fot. ABC)

"Once Upon a Time" (Fot. ABC)

W 5. sezonie "Once Upon a Time" poznamy Dark Swan, pojawią się też m.in. postacie z legendy o królu Arturze oraz Merida Waleczna. Zobaczcie trailer i klipy zaprezentowane podczas Comic-Conu. Uwaga na spoilery.

Ekipa "Once Upon a Time" podczas Comic-Conu zdradziła trochę spoilerów na temat 5. sezonu popularnej produkcji, w której baśniowy świat spotyka się z naszą rzeczywistością. Nowy sezon skupi się na mrocznej stronie Emmy - czyli Dark Swan - oraz na poszukiwaniu Merlina, który jako jedyny może ją ocalić przed mrokiem.

- Emma wiele przeszła, miała niełatwe dzieciństwo, musiała przezwyciężyć mnóstwo trudności. Cały czas starała się być ponad to wszystko. A teraz, kiedy przeszła na stronę ciemności, jest wreszcie od wszystkiego wolna. Emma będzie musiała stawić czoła swojemu wewnętrznemu mrokowi, by zrozumieć, jak go pokonać - opowiadała Jennifer Morrison o tym, co czeka jej postać. I dodała, że jej bohaterka nie miała wyboru w finale 4. sezonu, bo musiała ratować całe miasteczko.

Haka czekają trudne chwile, bo bardzo się starał być dobrym człowiekiem, a tymczasem kobieta, w której się zakochał, weszła na ścieżkę zła. Ale w 5. sezonie zmieni się nie tylko Emma - Robert Carlyle obiecuje, że zobaczymy nieco odmienionego Rumpelstiltskina, który teraz jest w śpiączce i nie ma wiele do roboty. Ale kiedy się obudzi, okaże się, że wciąż jest bardzo przebiegłym człowiekiem.

Sean Maguire z kolei mówił, iż nie ma wątpliwości, że Robin Hood jest do szaleństwa zakochany w Reginie. A ona wreszcie zacznie akceptować, że jest szczęśliwa. Lana Parrilla zdradziła, że istnieje taki eliksir, który może jej pomóc wyleczyć bezpłodność.

Poniżej możecie obejrzeć trailer 5. sezonu i klip ze złą Emmą.

Wśród nowych postaci, które się pojawią w 5. sezonie "Once Upon a Time, znajduje się Merida Waleczna (Amy Manson, znana m.in. z "Atlantydy"). Bohaterka zaprezentowała swoje umiejętności łucznicze w tym oto fragmencie nowego sezonu pokazanym na Comic-Conie.

REKLAMA