8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Arrow" (Fot. CW)

"Arrow" (Fot. CW)

Spoilery z nowych sezonów "Arrow" i "The Flash", a także "Legends of Tomorrow". Bruce Campbell jako Ronald Reagan w "Fargo" na pierwszym zdjęciu. A oprócz tego "Scream", "Between", "Scream Queens" i inne.

1. Spoilery z 4. sezonu "Arrow". Na Comic-Conie ujawniono, jak w 4. sezonie będzie wyglądał kostium głównego bohatera "Arrow" (od którego ma się rozpocząć jego prawdziwa przemiana w Green Arrow), pojawiło się też trochę spoilerów. Przemiana Arrow w Green Arrow - Oliver prawdopodobnie już w tym sezonie przejmie to imię - była jednym z głównych tematów panelu. Zmiany będą widoczne w jego zachowaniu - serial nie stanie się nagle komedią, ale ton stanie się zdecydowanie lżejszy. Będzie więcej luzu i humoru, Oliver będzie wreszcie szczęśliwy i to się będzie udzielać jego ekipie. Głównym czarnym charakterem sezonu będzie Damien Darhk, ale mają pojawić się też inni złoczyńcy z komiksu DC, w tym Anarky (znany fanom Batmana) i Mister Terrific, który będzie pierwszym gejem w serialu. Diggle wreszcie dostanie swój kostium, wiadomo też, że do miasta powróci Malcolm.

2. Spoilery z 2. sezonu "The Flash". Na Comic-Conie obecna była także ekipa "The Flash", która opowiadała, co nas czeka w 2. sezonie. Głównym przeciwnikiem Flasha będzie Zoom, który jest od niego znacznie szybszy (jest też szybszy od Reverse-Flasha). W Central City pojawi się Jay Garrick (Teddy Sears), "oryginalny Flash", który przybędzie, by ostrzec Barry'ego i jego ludzi przed niebezpieczeństwem. Oprócz metaludzi mają pojawić się jeszcze bohaterowie z uniwersum "Earth 2". Poznamy również nową dziewczynę Barry'ego - policjantkę Patty Spivot (Shantel VanSanten). Ponadto zdradzono, że czeka nas kilkumiesięczny przeskok w czasie, ale Barry wciąż będzie odczuwał skutki tego, co wydarzyło się w finale 1. sezonu. W S.T.A.R. Labs częściej będziemy widywać teraz Iris, która stanie się częścią drużyny, Zapowiedziano też powrót Grodda.

3. "Between" z 2. sezonem. Netflix zamówił 2. sezon serialu "Between", tworzonego razem z kanadyjską City TV.

4. Bruce Campbell jako Ronald Reagan w "Fargo". Zagłosujecie?

fargo-reagan

5. Nowe informacje na temat "Legends of Tomorrow". Ekipa nowego serialu CW, "Legends of Tomorrow", powiedziała, że celem tutaj nie jest powtórka z rozrywki, a zrobienie czegoś nowego, własnego. Fabuła na początku będzie skupiać się wokół nieśmiertelnego Vandala Savage’a, który był na świecie przez tysiące lat. I to właśnie ekipa z "Legends of Tomorrow" będzie musiała się z nim zmierzyć, walcząc przy tym w różnych liniach czasowych. W ekipie prędzej czy później pojawi się Hawkman, ciekawe też będą próby wpasowania się Leonarda Snarta w grupę ludzi, którzy mają stać po stronie dobra. Caity Lotz z kolei zdradziła, że w jej bohaterce będzie widać ogromną przemianę, bo wszystko ma swoje konsekwencje.

6. Powstanie 2. sezon "Scream". Na Comic-Conie ogłoszono, że "Scream" dostał już zamówienie na 2. sezon.

7. Gérard Depardieu w "Marseille" Netfliksa. Gérard Depardieu zagra w pierwszym francuskim serialu Netfliksa. "Marseille" będzie politycznym dramatem w stylu "House of Cards", głównym bohaterem będzie burmistrz Marsylii.

8. Plakaty promujące "Scream Queens". Całą serię znajdziecie tutaj.

scream01

scream02

scream03

REKLAMA