12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Bran Stark powróci w 6. sezonie "Gry o tron". Lady Mary z "Downton Abbey" w zupełnie nowej roli. Zmiany w obsadzie "Westworld". A oprócz tego "The Affair", "Mad Dogs", "Wikingowie", polski projekt Canal+ z Maciejem Stuhrem.

1. Bran Stark powróci w 6. sezonie "Gry o tron". Isaac Hempstead Wright potwierdził w rozmowie z "Irish Examiner", że Bran pojawi się w 6. sezonie "Gry o tron". Jak powiedział aktor, jego bohatera czekają szczególnie interesujące wydarzenia i ciekawe wizje.

2. "Hannibal" i "Aquarius" przesunięte na sobotę. NBC przesunęło "Hannibala" i "Aquariusa" na sobotę z powodu słabej oglądalności. W przypadku tego drugiego ten ruch trochę dziwi, bo "Aquarius" ma przecież wrócić za rok z 2. sezonem.

3. Zmiany w obsadzie "Westworld". Z "Westworld" odchodzi Miranda Otto, pojawi się za to kilka nowych twarzy. Eion Bailey wcieli się w faceta, który regularnie odwiedza park rozrywki z robotami. Jimmi Simpson zagra jego kolegę, który przyszedł tutaj po raz pierwszy. Z kolei Clifton Collins Jr. wcieli się w czarującego kryminalistę. Daty premiery serialu wciąż jeszcze nie ma.

4. Michelle Dockery w pilocie TNT. Michelle Dockery z "Downton Abbey" dostała główną rolę w pilocie TNT "Good Behavior". Zagra Letty Dobesh, złodziejkę i specjalistkę od przekrętów, która uwielbia życie na krawędzi.

5. Allison Tolman w "Mad Dogs" Amazona. Allison Tolman z "Fargo" pojawi się w jednym z odcinków amerykańskiej wersji "Mad Dogs" w roli Rochelle, pracownicy ambasady USA w Belize.

6. Plakat promujący 2. sezon "The Affair".

theaffair-34

7. Melissa Benoist i Blake Jenner z "Glee" są małżeństwem. Supergirl poślubiła swojego chłopaka z "Glee" wiosną.

8. Kevin Durand ponownie w "Wikingach". Kevin Durand powróci w 4. sezonie "Wikingów".

9. Miniserial Davida Simona w sierpniu w HBO. Miniserial Davida Simona "Kto się odważy" ("Show Me a Hero"), którego głównym bohaterem jest młody burmistrz zmagający się z problemami rasowymi miasta Yonkers, pojawi się w polskim HBO 17 sierpnia. Premierę będziecie mogli obejrzeć już o 2:00 w nocy, a potem o 22:00. W serialu występuje m.in. Oscar Isaac. Trailer znajdziecie tutaj.

10. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Hannibala". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 8. odcinka 3. sezonu "Hannibala" - "The Great Red Dragon".

11. Zdjęcia z nowego odcinka "The Strain". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 2. odcinka 2. sezonu "The Strain" - "By Any Means".

12. Canal+ produkuje serial z Maciejem Stuhrem. 12 lipca ruszyły zdjęcia do 10-odcinkowego serialu kryminalnego "Belfer", realizowanego na zlecenie Canal+. Główną rolę gra Maciej Stuhr, reżyserem jest Łukasz Palkowski ("Bogowie"). Scenariusz tworzą pisarz Jakub Żulczyk i Monika Powalisz, dramatopisarka i reżyserka teatralna. Premiera zaplanowana jest na jesień 2016 roku.

REKLAMA