8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Doktor Who" dostał zamówienie na 10. sezon. FOX planuje crossover "Kości" i "Sleepy Hollow". Michael Ironside pojawi się w "The Flash". Christina Hendricks zagra w serialu SundanceTV. A oprócz tego "Turn", "Empire", "Manhattan", "Fear the Walking Dead".

1. "Doktor Who" dostał zamówienie na 10. sezon. Digital Spy informuje, że powstanie 10. sezon "Doktora Who". Informacja o jego zamówieniu była ukryta na 32. stronie BBC Worldwide Annual Review, gdzie po prostu jest napisane, że BBC planuje zainwestować w 10. sezon "Doktora Who".

2. "Turn" z 3. sezonem. AMC zamówiło 10-odcinkowy 3. sezon serialu "Turn: Washington's Spies".

3. Michael Ironside pojawi się w "The Flash". Michael Ironside pojawi się w "The Flash" w roli ojca Captain Colda - kryminalisty, który kompletnie nie dbał o swoje dzieci.

4. FOX planuje crossover "Kości" i "Sleepy Hollow". W sezonie 2015/2016 zobaczymy crossover "Kości" i "Sleepy Hollow". Na razie nie ma więcej informacji na ten temat, jest tylko zdziwienie.

5. Christina Hendricks w serialu "Hap and Leonard". Christina Hendricks odeszła z "Roadies" i już ma nową pracę. Aktorka pojawi się w nowym serialu SundanceTV - "Hap and Leonard". Zagra Trudy, byłą żonę Hapa, która powraca po dwóch latach z propozycją nie do odrzucenia.

6. Plakat promujący 2. sezon "Imperium". Można go powiększyć kliknięciem.

empire_s2_fox_14x48_lions_f6

7. Plakat promujący "Fear the Walking Dead".

fear-the-walking-dead0045

8. "Manhattan" wraca w październiku. 2. sezon serialu "Manhattan" wystartuje 13 października w WGN America. Wypuszczono pierwsze zdjęcia promocyjne.

manhattan-01

manhattan-02

REKLAMA