8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Prison Break" (Fot. FOX)

"Prison Break" (Fot. FOX)

Obsada "Prison Break" twierdzi, że twórcy mają świetny pomysł na limitowaną serię. Trzy nowe aktorki w obsadzie "Pamiętników wampirów". Narrator z "Jane the Virgin" z nominacją do Emmy. A oprócz tego "Fargo", "Mr. Robot", "Orange Is the New Black".

1. Obsada "Prison Break" twierdzi, że twórcy mają świetny pomysł na limitowaną serię. W rozmowie z TVLine ekipa "Prison Break" potwierdziła, że plany dotyczące powrotu serialu coraz bardziej się krystalizują. Wentworth Miller powiedział, że rozmowy trwają i że aktorzy znają już koncept twórców. Ponoć jest on znakomity i naprawdę spodoba się fanom.

2. Trzy nowe aktorki w obsadzie "Pamiętników wampirów". Elizabeth Blackmore, Scarlett Byrne i Teressa Liane dołączają do obsady "Pamiętników wampirów". Elizabeth Blackmore zagra wampirzycę Valerie, należącą do grupy heretyków Lily Salvatore. Z kolei Scarlett Byrne i Teressa Liane wcielą się w lesbijską parę, również z grupy Lily.

3. Polscy aktorzy w 3. sezonie serialu "Przekraczając granice". W 3. sezonie do ekipy "Przekraczając granice" dołączą Goran Višnjić i Elizabeth Mitchell. W serialu będzie polski epizod - ze sprawą wybuchu bomby w piłkarskiej szatni. Na ekranie pojawi się czwórka polskich aktorów: Jakub Gierszał, Bartłomiej Kasprzykowski, Krzysztof Janczar i Adam Fidusiewicz.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Mr. Robot". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 6. odcinka "Mr. Robot", zatytułowanego "eps.1.5_br4ve-trave1er.asf".

5. Narrator z "Jane the Virgin" z nominacją do Emmy. Wczoraj prezentowaliśmy listę nominowanych do Emmy w głównych kategoriach, na której "Jane the Virgin" nie ma w ogóle. Ale to nie jest tak, że serial nie dostał nic - Anthony Mendez, który w "Jane" jest narratorem, dostał nominację w kategorii "Najlepszy narrator". Jest to jedyna nominacja dla "Jane the Virgin". Wywiad z zachwyconym, ale i trochę zasmuconym Mendezem przeczytacie tutaj.

anthony_at_jane_the_virgin_0

6. Netflix bije rekordy popularności. W ciągu ostatnich 3 miesięcy Netfliksowi przybyło 3,3 mln nowych użytkowników (rok temu o tej porze serwis zyskał 1,7 mln użytkowników). Rekordowe jest wszystko, również przychody. O czym poinformował szef Netfliksa, Reed Hastings, ubrany na całkiem poważnej konferencji w taki oto sweter.

reed_hastings_sweater.0

7. "Orange Is the New Black" rekordowe na Netfliksie. Oglądalności swoich seriali Netflix uparcie nie zdradza, ale zdradzono, że 3. sezon "Orange Is the New Black" okazał się jeszcze bardziej uzależniający niż poprzednie. Widzowie spędzali z tym serialem rekordową ilość czasu w weekend premiery.

8. Zdjęcia z 2. sezonu "Fargo". Pojawiły się w "EW".

fargo01
fargo-02

REKLAMA