6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Joseph Gordon-Levitt w "The Mindy Project". Echo Kellum i Alexander Calvert w 4. sezonie "Arrow". Josh Hopkins w "Quantico". A oprócz tego "Mr. Robot", "CSI" i pierwsza fota Josha Charlesa z "Masters of Sex".

1. Joseph Gordon-Levitt w "The Mindy Project". Joseph Gordon-Levitt pojawi się w premierze nowego sezonu "The Mindy Project" w roli męża Mindy z alternatywnej rzeczywistości.

2. Echo Kellum i Alexander Calvert w 4. sezonie "Arrow". Echo Kellum pojawi się w 4. sezonie "Arrow" jako Curtis Holt, czyli Mr. Terrific, spec od nowych technologii, który pracuje w Palmer Technologies razem z Felicity. Z kolei Alexander Calvert wcieli się w złoczyńcę Anarky'ego.

3. Josh Hopkins w "Quantico". Josh Hopkins dostał w "Quantico" rolę agenta Liama O’Connora, który ma napady depresji związane z błędem popełnionym w przeszłości. Aktor zastąpi w tej roli Dougraya Scotta.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Mr. Robot". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 5. odcinka, który nosi tytuł "eps1.4_3xpl0its.wmv".

5. George Eads i Elisabeth Shue nie pojawią się w finale "CSI". George Eads w ostatniej chwili zrezygnował z możliwości zagrania w finale "CSI", wymuszając zmianę scenariusza. W dwugodzinnym filmie kończącym popularny serial kryminalny nie pojawi się także Elisabeth Shue. Lista osób, które na pewno zobaczymy na ekranie, znajduje się tutaj.

6. Josh Charles w "Masters of Sex". Josh Charles zagra w 3. sezonie "Masters of Sex" Daniela Logana, magnata rynku perfumeryjnego, który skontaktuje się z Mastersem i Virginią, bo interesuje go jedna rzecz: sprzedać seks w formie perfum. "EW" opublikował jego pierwsze zdjęcie.

josh-charles-masters-of-sex

REKLAMA