7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Emilia Clarke mówi, że 6. sezon "Gry o tron" będzie miał szalony początek. Natalie Alyn Lind pojawi się w "Gotham". Scott Weinger powróci w "Fuller House". A oprócz tego "Empire", "Quantico", "Sleepy Hollow", "Broadchurch".

1. Emilia Clarke mówi, że 6. sezon "Gry o tron" będzie miał szalony początek. Emilia Clarke powiedziała, że 6. sezon "Gry o tron" będzie miał kompletnie szalony początek. Zazwyczaj początki sezonów są dość powolne, twórcy dają widzom czas, aby przypomnieli sobie, gdzie który wątek się skończył i kto jest kim. Teraz nie będzie na to szans - według Emilii Clarke początek 6. sezonu będzie pełen mocnych pomysłów, w każdym kolejnym odcinku będą dziać się bardziej szalone rzeczy niż w poprzednim. - Te scenariusze są naprawdę chore - oznajmiła aktorka i dodała, że wszystko będzie się działo bardzo szybko, będziemy świadkami wielu zwrotów akcji, a Daenerys będzie częścią tego wszystkiego.

2. Natalie Alyn Lind w "Gotham". Natalie Alyn Lind z "The Goldbergs" pojawi się w 2. sezonie "Gotham" w roli pięknej Silver St. Cloud. Dziewczyna straciła rodziców w bardzo młodym wieku, co sprawi, że ona i Bruce zostaną przyjaciółmi. A może i będzie tam coś więcej... Bruce pozna też jej wujka, Theo Galavana, który stanie się dla niego kimś na kształt ojca.

3. Scott Weinger powróci w "Fuller House". Scott Weinger, czyli serialowy Steve, dawny chłopak D.J., pojawi się w spin-offie "Pełnej chaty". Aktorzy są już po pierwszym czytaniu scenariusza.

4. Andre Royo w "Empire". Znany z "The Wire" Andre Royo zagra w "Empire" Thirsty'ego Rawlingsa, ostrego prawnika, który zrobi na Luciousie wrażenie swoimi niezbyt etycznymi metodami i mroczną przeszłością.

5. Nikki Reed w "Sleepy Hollow". Nikki Reed pojawi się w "Sleepy Hollow" w roli Betsy Ross, ikony amerykańskiej wojny o niepodległość i kobiety, w której kochał się Ichabod Crane.

6. Anabelle Acosta w "Quantico". Znana z "Graczy" Anabelle Acosta dostała rolę w nowym serialu "Quantico". Zagra Nathalie Vazquez, byłą policjantkę z Teksasu, która jest raczej indywidualistką niż graczem zespołowym.

7. "Broadchurch" dziś o 22:00 w Ale kino+. W niedzielę 19 lipca o godz. 22:00 Ale kino+ rozpoczyna emisję brytyjskiego serialu kryminalnego "Broadchurch". Kolejne odcinki będziecie mogli oglądać w każdą niedzielę lipca i sierpnia od godz. 20:10.

REKLAMA