7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Supergirl" (Fot. CBS)

"Supergirl" (Fot. CBS)

Sunkrish Bala zagra w "Castle". W "Supergirl" pojawi się Lucy Lane. Lucasfilm i Disney niezadowolone z powodu sesji Amy Schumer w stylu "Star Wars". A oprócz tego "UnReal", "American Horror Story", "Fuller House".

1. Sunkrish Bala zagra w "Castle". Sunkrish Bala zagra w 8. sezonie "Castle" analityka technologicznego ze skomplikowaną przeszłością.

2. W "Supergirl" pojawi się Lucy Lane. W 3. odcinku "Supergirl" pojawi się Lucy Lane, siostra Lois i była dziewczyna Jimmy'ego Olsena.

3. Alana De La Garza i Annie Funke w "Criminal Minds: Beyond Borders". Alana De La Garza zagra w spin-offie "Zabójczych umysłów" antropolożkę o imieniu Clara. Z kolei Annie Funke wcieli się w Mae, lekarkę sądową.

4. Lucasfilm i Disney niezadowolone z powodu sesji Amy Schumer w stylu "Star Wars". Ostra sesja Amy Schumer w stylu "Star Wars" wywołała niezadowolenie studiów filmowych Disney i Lucasfilm, które oznajmiły, że nie wyraziły na to zgody, nie brały w tym udziału i uważają takie wykorzystanie swoich postaci za niewłaściwe.

5. Ekipa "Fuller House" już jest w pracy. Zdjęcia z pierwszego czytania scenariusza znajdziecie tutaj.

6. Czy Adam wróci w 2. sezonie "UnReal"? W rozmowie z TVLine Freddie Stroma powiedział, że Adam raczej nie wróci w 2. sezonie "UnReal", bo to serial o programie TV, który też ma swoje sezony. 2. sezon pewnie będzie miał nowego kawalera do wzięcia.

7. Richard T. Jones w "American Horror Story". Richard T. Jones dostał rolę detektywa z wydziału zabójstw w Los Angeles w 5. sezonie "American Horror Story". Zobaczymy go w 8 odcinkach.