8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Powstaje nowa wersja "Xeny". Kumail Nanjiani pojawi się gościnnie w "Z Archiwum X". CW prezentuje Flasha w nowym kostiumie. A oprócz tego "Westworld", "Arrow", "Quantico" i inne.

1. NBC tworzy nową wersję "Xeny". The Hollywood Reporter donosi, że NBC ma w planach unowocześniony reboot serialu "Xena: Wojownicza księżniczka". Projekt na razie jest w bardzo wczesnej fazie, producenci - Rob Tapert i Sam Raimi, którzy stali za sterami oryginalnej "Xeny" - poszukują scenarzysty. NBC chce, żeby w ekipie producentów, ale też przed kamerą pojawiła się Lucy Lawless, na razie nie wiadomo, w jakiej roli. Nowa Xena ma mieć charyzmę i urok Lucy oraz inteligencję Katniss z "Igrzysk śmierci". Serial ma szansę zadebiutować już w 2016 roku, nie wiadomo jeszcze w jakiej formie. Ale najprawdopodobniej nie będzie to żadna seria limitowana, tylko zwykły serial z pełnymi sezonami.

Aktualizacja: Lucy Lawless wszystkiemu zaprzecza i mówi, że na razie to tylko plotki. Ale nie jesteśmy tacy pewni, czy należy jej wierzyć, w końcu nowe "Twin Peaks" też zaczęło się od plotek.

2. Zmiana w obsadzie "Westworld". Eion Bailey opuszcza ekipę "Westworld", tydzień po tym jak ogłoszono, że stał się jej częścią. W roli Logana, faceta, który od dawna odwiedza park rozrywki z androidami zastąpi go Ben Barnes.

3. Kumail Nanjiani gościnnie w "Z Archiwum X". Kumail Nanjiani z "Doliny Krzemowej", który jest wielkim fanem "Z Archiwum X", pojawi się gościnnie w jednym z odcinków. A na razie robi to, co każdy fan by robił w takiej sytuacji - publikuje na Twitterze zdjęcia z planu i nagrywa Gillian Anderson i Davida Duchovny'ego do swojego podcastu.

4. Oliver i Felicity, jakich jeszcze nie widzieliście. Takie zdjęcie z "Arrow" opublikował na Twitterze Stephen Amell.

5. Rick Cosnett w "Quantico". Rick Cosnett z "The Flash" pojawi się w "Quantico" w roli analityka FBI, który jest gejem.

6. Brian Tee w "Chicago Med". Brian Tee z "Jurassic World" dostał stałą rolę w "Chicago Med". Jego bohater rozpoczął pracę w szpitalu, po tym jak spędził kilka lat jako medyk w armii.

7. Jill Hennessy w "Madam Secretary". Jill Hennessy zagra agentkę Jane Fellows, z Defense Intelligence Agency.

8. Tak będzie wyglądać Flash w 2. sezonie. CW zaprezentowało nowy kostium.

THE FLASH

REKLAMA