10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Znamy daty powrotów "The League" i "You're the Worst". "The Brink" z 2. sezonem. Michael Chiklis z rolą w "Gotham". A oprócz tego "Żona idealna", "Z Archiwum X", "American Crime", "Quantico" i inne.

1. Znamy daty powrotów "The League" i "You're the Worst". Finałowy sezon "The League" i 2. sezon "You're the Worst" startują 9 września.

2. Michael Chiklis z rolą w "Gotham". Michael Chiklis dostał stałą rolę w "Gotham". Zagra kapitana Nathaniela Barnesa z GCPD.

3. "The Brink" z 2. sezonem. HBO zamówiło 2. sezon "The Brink". Tym samym serial dołączył do "Graczy", którzy zamówienie na 2. sezon już mają.

4. Joey Pollari w "American Crime". Joey Pollari dostał stałą rolę Erica Tannera, nastolatka z trudnego domu, który znajdzie się na świeczniku po szkolnej imprezie. 2. sezon "American Crime" będzie się dział gdzieś w Midweście, gdzie dojdzie do incydentu pomiędzy uczniami państwowego i prywatnego liceum. W nowym sezonie głównym tematem będą problemy klasowe, ale też kwestie płci, orientacji i tożsamości seksualnej.

5. Robbie Amell i Lauren Ambrose w "Z Archiwum X". Robbie Amell i Lauren Ambrose pojawią się gościnnie w "Z Archiwum X" jako dwójka nowych agentów - Miller i Einstein.

6. Adam Rose w "iZombie". Adam Rose z "Weroniki Mars" pojawi się w premierze 2. sezonu "iZombie" w roli wrażliwego hipstera, który może mieć informacje o morderstwie.

7. Marisol Nichols w "Criminal Minds". Marisol Nichols dostała gościnną rolę agentki FBI w "Criminal Minds".

8. Nicole Ari Parker w "Rosewood". Nicole Ari Parker dostała powracającą rolę dziewczyny głównego bohatera w nowym serialu "Rosewood".

9. Nowe biuro Alicii Florrick. Zdjęcie pojawiło się na facebookowym profilu Julianny Margulies. Znajduje się na nim Bridget Regan, która prawdopodobnie będzie grać klientkę w premierze 7. sezonu "Żony idealnej".

alicia345

10. Plakat promujący "Quantico".

quantico_poster

REKLAMA