Krew i śnieg w pełnym zwiastunie 2. sezonu "Fargo"

"Fargo" (Fot. FX)

"Fargo" (Fot. FX)

Premiera 2. sezonu śnieżnej makabry spod znaku "Fargo" przesunęła się na październik. Ale za to mamy wreszcie pełny trailer, a także mnóstwo nowych teaserów. Zapraszamy do oglądania!

Telewizja FX opublikowała pełny trailer 2. sezonu "Fargo" i - jeśli pominąć jedną złą wiadomość, czyli niewielkie opóźnienie powrotu serialu - wszystko jest tu wyśmienite. Tym razem zobaczymy nową sprawę - rzeź z 1979 roku, w którą uwikłany był młody stróż prawa Lou Solverson (Patrick Wilson), ojciec Molly z 1. sezonu. Oprócz tradycyjnego zestawy złożonego ze śniegu i krwi dostaniemy więc jeszcze coś: klimat końcówki lat 70. Poznamy nawet Ronalda Reagana (w którego wcieli się Bruce Campbell), kandydującego wtedy na prezydenta. W trailerze możecie zobaczyć go na plakacie w jednej ze scen.

Świetnie prezentuje się Kirsten Dunst, która gra małomiasteczkową pracownicę salonu piękności z Minnesoty. W trailerze pojawiają się także Ted Danson, Jean Smart, Jesse Plemons, Nick Offerman (bez wąsów, za to z brodą), Cristin Milioti, Jeffrey Donovan.

Z urywków scen, które zaprezentowano w ciągu dwóch i pół minuty, trudno poskładać pełny obraz, ale można dowiedzieć się całkiem sporo o bohaterach. Wydaje się, że Noah Hawley, twórca serialowej antologii w klimacie kultowego filmu braci Coenów, i tym razem nas nie zawiedzie. Wszystko znajduje się na swoim miejscu, Dr. John śpiewa "Right Place Wrong Time", a obsada jest po prostu znakomita.

Zobaczcie trailer, a także wszystkie nowe, niesamowicie klimatyczne teasery.