8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Arrow" (Fot. CW)

"Arrow" (Fot. CW)

Jimmy Akingbola pojawi się w "Arrow". Samotni Strzelcy powrócą w nowym sezonie "Z Archiwum X". Powstanie "Sharknado 4". A oprócz tego "Supergirl", "Detektyw", "Limitless" i nowy projekt twórców "Żony idealnej".

1. Jimmy Akingbola w "Arrow". Jimmy Akingbola zagra w 4. sezonie "Arrow" postać Barona Reitera, którego fani komiksu znają jako Barona Blitzkriega. To złoczyńca, który jest liderem grupy zwanej Shadowspire. W przeszłości próbował on wciągnąć Olivera do swoich szeregów. Historię zobaczymy w retrospekcjach.

2. Samotni Strzelcy powrócą w nowym sezonie "Z Archiwum X". Tom Braidwood, Dean Haglund i Bruce Harwood, którzy grali Samotnych Strzelców (później bohaterów spin-offa), pojawią się w 10. sezonie "Z Archiwum X". W jaki sposób powrócą? Tego niestety nie ujawniono.

3. Sonya Walger w "The Catch". Sonya Walger z "Lost" zastąpi Bethany Joy Lenz w roli Zoe, żony i przestępczej partnerki Kierana - faceta, który ofiarą padnie główna bohaterka "The Catch".

4. Powstanie "Sharknado 4". Wczoraj Amerykanie oglądali "Sharknado 3" - ponoć najgłupszą ze wszystkich części - a tymczasem są już doniesienia, że powstanie kolejna część.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Detektywa". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 6. odcinka 2. sezonu "Detektywa" - "Church in Ruins".

6. CBS zamawia komediowy horror polityczny od twórców "Żony idealnej". Robert i Michelle Kingowie stworzą dla CBS serial "BrainDead", w którym będą kosmici pożerający mózgi waszyngtońskich polityków. Składający się z 13 odcinków 1. sezon będzie miał premierę latem 2016 roku.

7. "Supergirl" na nowym plakacie.

supergirl567

8. Plakat promujący "Limitless".

limitless-publicity-releasejpg-82f1ee

REKLAMA