8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Affair" (Fot. Showtime)

"The Affair" (Fot. Showtime)

Showtime ogłosił datę powrotu "Homeland" i "The Affair". "Rizzoli and Isles" ze skróconym 7. sezonem. "Demony da Vinci" zakończą się po tym sezonie. A oprócz tego "Arrow", "American Horror Story", "The Mindy Project" i inne.

1. "Homeland" i "The Affair" wracają w październiku. Showtime ogłosił, że "Homeland" i "The Affair" wrócą 4 października. Wypuszczono także nowy plakat promujący 5. sezon "Homeland".

ustv-homeland-season-5-poster

2. "Rizzoli and Isles" ze skróconym 7. sezonem. TNT zamówiło 7. sezon "Rizzoli and Isles", składający się z 13 odcinków.

3. Naomi Campbell w "American Horror Story". Naomi Campbell zamelduje się w hotelu z nowego sezonu "American Horror Story" i zostanie na kilka odcinków. Zagra redaktorkę magazynu o modzie, która popadnie w konflikt z Lady Gagą.

4. Jeri Ryan w "Arrow". Jeri Ryan pojawi się w "Arrow" w roli Jessiki Danforth, która jest przyjaciółką rodziny Queenów i ma polityczne ambicje. W 4. sezonie będzie chciała zostać burmistrzem.

5. "The Comedians" skasowane. Po jednym sezonie FX skasowało "The Comedians".

6. Billy Bob Thornton w pilocie Amazona. Billy Bob Thornton dostał główną rolę w prawniczym serialu "Trial", który David E. Kelley tworzy dla Amazona. Zagra upadłego prawnika, który topi smutki w alkoholu.

7. Tytuł premiery 4. sezonu "The Mindy Project". Już powstaje 4. sezon "The Mindy Project", jego premiera będzie nosić tytuł "While I Was Sleeping". Gościnnie zagra w niej Joseph Gordon-Levitt.

8. "Demony da Vinci" zakończą się po 3. sezonie. 24 października wystartuje 3. i zarazem już ostatni sezon "Demonów da Vinci".

demony-da-vinci-s03

REKLAMA