7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Top of the Lake" (Fot. BBC)

"Top of the Lake" (Fot. BBC)

Powstanie 2. sezon "Top of the Lake", mamy pierwsze szczegóły. "Happyish" skasowane po jednym sezonie. Lance Gross w "Sleepy Hollow". Amy Irving w "Żonie idealnej". A oprócz tego "Mr. Robot", "American Crime Story" i inne.

1. Co już wiemy o 2. sezonie "Top of the Lake"? O "Top of the Lake" dawno nie było nic słychać, ale australijskie media mają pierwsze szczegóły nt. 2. sezon. Elisabeth Moss powróci jako det. Robin Griffin, a Jane Campion znów będzie pisać scenariusz i reżyserować. Zmieni się miejsce akcji - 2. sezon "Top of the Lake" będzie kręcony w Sydney w Australii. Zdjęcia rozpoczną się w grudniu, co oznacza, że serial może wrócić na ekrany już w przyszłym roku.

2. "Happyish" skasowane po jednym sezonie. Showtime skasował po jednym sezonie "Happyish" ze Steve'em Cooganem.

3. Lance Gross w "Sleepy Hollow". Lance Gross dostał rolę powracającą agenta FBI Daniela Reynoldsa, który będzie nowym szefem Abbie w 3. sezonie "Sleepy Hollow".

4. Amy Irving w "Żonie idealnej". Amy Irving pojawi się w "Żonie idealnej" w roli sławnej fotograf, która będzie musiała bronić swoich starych prac. "EW" donosi także, że w 7. sezonie na pewno powróci Michael J. Fox jako Louis Canning.

5. Joseph Siravo w "American Crime Story". Joseph Siravo zagra Freda Goldmana, ojca zabitego Rona Goldmana, w "American Crime Story: The People V. O.J. Simpson".

6. Zmiany w komediowej ramówce NBC na lato. Nowe komedie NBC, "Mr. Robinson" i "The Carmichael Show", początkowo miały wystartować obok siebie 5 sierpnia. NBC wprowadziło jednak zmiany, polegające na tym, że będzie emitować po dwa odcinki każdego z nich naraz. 5 sierpnia zadebiutuje "Mr. Robinson" i będzie emitowany po dwa odcinki przez trzy tygodnie. 26 sierpnia zostanie wymieniony na "The Carmichael Show", który też będzie pokazywany przez trzy tygodnie w tym samym systemie.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Mr. Robot". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 7. odcinka "Mr. Robot" zatytułowanego "eps1.6_v1ew-s0urce.flv".

REKLAMA