"Once Upon a Time" i inne seriale ABC z pełnymi sezonami

"Once Upon a Time" i "Last Man Standing" dostały całe sezony, zdecydowano się też zamówić pełną 2. serię "Happy Endings". Co z "Pan Am" i "Man Up"?

Zamówienia na całe sezony mają już "Suburgatory" i "Revenge", teraz pora na kolejne produkcje. Telewizja ABC złożyła wczoraj sporo zamówień. Pełne sezony otrzymały świetnie wypadające w statystykach nowe seriale, "Once Upon a Time" i "Last Man Standing". Jako że w tym roku "Happy Endings" radzi sobie znacznie lepiej niż w zeszłym, komedia ta otrzymała w końcu cały, 22-odcinkowy sezon.

Nieco gorzej wygląda sytuacja "Pan Am". Po całkiem przyzwoitym starcie serial już tylko tracił, zwłaszcza w kluczowym współczynniku 18-49. O skasowaniu na razie nikt nie mówi, przeciwnie, ABC daje tej produkcji jeszcze jedną szansę. Zamówiono pięć dodatkowych scenariuszy, które przydadzą się, jeśli "Pan Am" jednak będzie kontynuowany. Ale najpierw musiałby poprawić wyniki.

Nie wspomniano ani słowem o "Man Up" - którego nie pokochali ani widzowie, ani krytycy. Można przypuszczać, że serial zniknie.

REKLAMA