7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Masters of Sex" (Fot. Showtime)

"Masters of Sex" (Fot. Showtime)

Lily Rabe morderczynią w "American Horror Story: Hotel". Judy Greer gościnnie w "Masters of Sex". A oprócz tego "Humans", "Once Upon a Time", "Fear The Walking Dead" i inne.

1. Lily Rabe morderczynią w "American Horror Story: Hotel". Lily Rabe pojawi się w 5. sezonie "American Horror Story" w roli słynnej morderczyni.

2. Judy Greer gościnnie w "Masters of Sex". Judy Greer pojawi się gościnnie w "Masters of Sex" w roli Alice Logan, żony magnata rynku perfumeryjnego granego przez Josha Charlesa.

3. Czy będzie 2. sezon "Humans"? Oficjalnie nie wiadomo nic o 2. sezonie "Humans", ale aktorzy i twórcy mają nadzieję, że zostanie on zamówiony. Will Tudor, który gra Odiego, powiedział w rozmowie z Digital Spy, że jego zdaniem "Humans" to coś, czego jeszcze w TV nie było. Poza tym 1. sezon nie odpowie na wszystkie pytania, więc niewątpliwie materiału na kolejny sezon nie zabraknie.

4. Plakat promujący 5. sezon "Once Upon a Time".

ouat-s5-keyart_FULL

5. Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Pierwsze zdjęcia zakulisowe znajdziecie tutaj.

6. Callie Thorne w "The Mysteries of Laura". Callie Thorne wcieli się w nową szefową Laury, kapitan Nancy Santiani.

7. Elizabeth Rodriguez w "Fear The Walking Dead". Znana z "Orange Is the New Black" Elizabeth Rodriguez zagra w "Fear The Walking Dead" byłą żonę Travisa (Cliff Curtis), która po latach życia w nieszczęśliwym małżeństwie wreszcie może postawić na samorealizację. Oto jej pierwsze zdjęcie z serialu.

ftwd_elizabeth_portrait_3922_v1