10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Affair" (Fot. Showtime)

"The Affair" (Fot. Showtime)

Catalina Sandino Moreno w "The Affair". Chloe Bennet z "Agentów T.A.R.C.Z.Y." z nową (spoilerową!) fryzurą. Nie będzie kontynuacji "The Game". HBO ma w planach nowy western. A oprócz tego "Heroes Reborn", "The Muppets", "The Mindy Project", "Pełna chata".

1. Catalina Sandino Moreno w "The Affair". Catalina Sandino Moreno pojawi się w "The Affair" w roli Luisy, niezależnej kobiety pochodzącej z Ekwadoru, która spotka na swojej drodze Cole'a.

2. "Nathan for You" wraca w październiku. 15 sierpnia wystartuje 3. sezon "Nathan for You".

3. Nie będzie kontynuacji "The Game". BBC podjęło decyzję o zakończeniu "The Game" po jednym sezonie.

4. Chloe Bennet z "Agentów T.A.R.C.Z.Y." z nową fryzurą. Chloe Bennet zaprezentowała na Instagramie swoją transformację w Daisy Johnson.

5. HBO ma w planach nowy western. HBO planuje zamówić western "Untamed" opowiadający o trójce niedobranych podróżników, którzy jadą w latach 40. XIX wieku z Wyoming przez Góry Skaliste w kierunku Utah. Jednym z twórców będzie Peter Berg ("Lone Survivor", "Friday Night Lights").

6. Garret Dillahunt w "The Mindy Project". Garret Dillahunt pojawi się w "The Mindy Project" w roli nowego lekarza w Shulman & Associates.

7. Nowa żona Danny'ego Tannera z "Pełnej chaty". Becky i wujek Jesse wciąż są razem, za to Danny będzie miał nową żonę, która zagra znana z "CSI: Miami" Eva LaRue.

8. Damon Dayoub z awansem w "Stitchers". Damon Dayoub, czyli serialowy det. Fisher, został awansowany do stałej obsady "Stitchers".

9. Nowy plakat "Heroes Reborn".

heroes-reborn-cast-poster

10. Plakaty z bohaterami "The Muppets". Całą serię obejrzycie tutaj.

muppets-tv-show-poster

muppets-tv-show-poster-miss-piggy

muppets-tv-show-poster-fozzie

REKLAMA