12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Banshee" (Fot. Cinemax)

"Banshee" (Fot. Cinemax)

"Banshee" zakończy się po 4. sezonie. BoJack Horseman z 3. sezonem. Komedia Aziza Ansariego w listopadzie na Netfliksie. A oprócz tego "Jessica Jones", "Bloodline", "Longmire" i mnóstwo innych tytułów, głównie Netfliksa.

1. "Banshee" zakończy się po 4. sezonie. Składający się z 8 odcinków 4. sezon "Banshee" będzie ostatni. Serial miał świetną oglądalność i nie został skasowany, twórcy zdecydowali sami o jego zakończeniu. Uznali po prostu, że opowiedzieli już niemal całą historię fałszywego szeryfa Hooda i nie ma powodu ciągnąć tego dalej.

2. Ben Mendelsohn wróci w 2. sezonie "Bloodline". Ben Mendelsohn nie tylko wróci, ale i będzie w stałej obsadzie 2. sezonu "Bloodline". Spoilery pod linkiem.

3. BoJack Horseman z 3. sezonem. Netflix zamówił 3. sezon animowanego serialu komediowego "BoJack Horseman".

4. "Longmire" wraca we wrześniu. Na 10 września Netflix zaplanował powrót "Longmire". 4. sezon będzie składał się z 10 odcinków. Skoku w czasie nie będzie, akcja nowego sezonu rozpocznie się dokładnie tam, gdzie skończyła się w 3. sezonie.

5. "Jessica Jones" na pewno będzie mieć premierę w tym roku. Dokładnej daty jeszcze nie ma, ale Netflix obiecuje, że "Jessica Jones" zadebiutuje w listopadzie albo grudniu. Na koniec roku zaplanowano też nową komedię "With Bob and David" oraz 3. sezon "Hemlock Grove", który będzie już finałowy.

6. Komedia Aziza Ansariego w listopadzie na Netfliksie. "Master of None" - taki tytuł nosi serial Aziza Ansariego, który zostanie wypuszczony 6 listopada. Netflix pokaże cały 10-odcinkowy sezon naraz.

7. Plany Netfliksa dotyczące "Arrested Development". Netflix wciąż planuje 5. sezon "Arrested Development". Ale na razie za wcześnie na konkrety. Trwają negocjacje i jak zwykle trudno jest zebrać obsadę w tym samym czasie, w tym samym miejscu.

8. Bliźniaczki Olsen wciąż mają szansę na udział w "Fuller House". Szef Netfliksa powiedział, że wciąż jeszcze podejmowane są próby ściągnięcia bliźniaczek Olsen do spin-offa "Pełnej chaty".

9. Twórcy "Sense8" mają nadzieję na 2. sezon. Wczoraj podczas paneli Netfliksa na TCA Press Tour podano mnóstwo dobrych wiadomości, ale nie było ani słowa o zamówieniu 2. sezonu "Sense8". Jeden z twórców serialu, J. Michael Straczynski, powiedział, że na razie nic nie wiadomo, twórcy czekają na informacje, ale koniec końców wszystko zależeć będzie od Netfliksa.

10. NBC kasuje "Welcome to Sweden". To już koniec "Welcome to Sweden". NBC rezygnuje z serialu z powodu bardzo słabej oglądalności.

11. Terry O'Quinn w 2. sezonie "Secrets and Lies". Terry O'Quinn zagra finansowego magnata i zarazem ojca głównego bohatera, którego świeżo poślubiona żona została zamordowana.

12. Queen Latifah i Mary J. Blige w "The Wiz". Queen Latifah i Mary J. Blige pojawią się w musicalu "The Wiz" planowanym na grudzień przez NBC.