Rodzina Bundych powraca. Spin-off coraz bliżej

"Świat według Bundych" (Fot. FOX)"Świat według Bundych" (Fot. FOX)

"Świat według Bundych" (Fot. FOX)

Trwają negocjacje dotyczące spin-offu "Świata według Bundych", którego głównym bohaterem będzie Bud. W serialu mają pojawić się wszyscy najważniejsi dawni bohaterowie.

Informacje o powrocie "Świata według Bundych" do tej pory miały charakter raczej plotkarski, ale tym razem to już coś więcej. W rozmowie z E! David Faustino, który ma grać główną rolę w spin-offie kultowej komedii, potwierdził, że Sony pracuje nad kontraktami. Na razie największym wyzwaniem są właśnie kwestie prawne i dostępność starej obsady.

- W małych rolach ma powrócić cała obsada. Na razie jest pomysł na pilot spin-offa. Jestem w to zaangażowany ja i trochę innych osób. To wszystko, co na razie mogę powiedzieć - oznajmił Faustino dziennikarzom E!. Christina Applegate potwierdziła, że się pojawi, i dodała, że Kelly Bundy pewnie ma teraz dziesięcioro dzieci.

E! rozmawiało z obojgiem aktorów na premierze filmu "Vacation", w którym gra Applegate. Już teraz wiadomo, że największym problemem będzie zebranie całej ekipy. Praktycznie wszyscy mają inne zobowiązania. Ed O'Neill jest w stałej obsadzie "Modern Family", Katey Sagal gra w nowym serialu Kurta Suttera, "The Bastard Executioner", z kolei Christina Applegate regularnie pojawia się w filmach.

Szczegółów fabularnych spin-offu "Świata według Bundych" na razie nie znamy, wiadomo tylko, że będzie to serial o synu Ala Bundy'ego, Budzie.

REKLAMA