8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

HBO chce, aby powstał 3. sezon "Detektywa". Data premiery i spoilery z 2. sezonu "Pozostawionych". Data powrotu "The Knick". A oprócz tego "Continuum", "Looking", "Brooklyn 9-9", "Pohamuj swój entuzjazm".

1. HBO broni "Detektywa" i mówi, że jest szansa na 3. sezon. Szef HBO Michael Lombardo powiedział, że zdziwiła go krytyka 2. sezonu "Detektywa". Jego zdaniem Nic Pizzolatto jest jednym z najlepszych scenarzystów pracujących w przemyśle telewizyjnym i filmowym, a poza tym warto poczekać z oceną do końca sezonu, bo "Detektyw" ma bardzo satysfakcjonujące zakończenie. Czy będzie 3. sezon? HBO jak najbardziej jest za, wszystko zależy od samego Pizzolatto. Lombardo powiedział, że już dzwonił do Pizzolatto i zaproponował rozpoczęcie rozmów na temat kolejnego sezonu "Detektywa". Bez żadnych warunków ze strony HBO, twórca znów dostanie całkowitą swobodę.

2. Nowy sezon "Pozostawionych" w październiku. "Pozostawieni" wracają z 2. sezonem 4 października. Akcja serialu przenosi się do Teksasu, do miasteczka, z którego nie znikła ani jedna osoba. To właśnie tam przeprowadzą się Kevin z Norą, a także pastor Matt Jamison. Tutaj znajdziecie więcej spoilerów, a także zdjęcia nowych sąsiadów Garveyów.

leftovoer345

3. Data powrotu "The Knick". 16 października wraca "The Knick", w 2. sezonie akcja będzie umiejscowiona nie tylko w Nowym Jorku, ale też w San Francisco.

4. Szef HBO nie może przeboleć końca "Looking". Podczas TCA Press Tour Michael Lombardo tłumaczył się z zakończenia "Looking". Jak powiedział, dla niego osobiście było to bardzo bolesne. Jako gej był szczególnie dumny z tego serialu, ale z tak słabymi wynikami oglądalności po prostu nie dało się go kontynuować. Zdradził, że zdjęcia do filmu kończącego historię chłopaków rozpoczną się jesienią i że efekt końcowy zobaczymy na początku 2016 roku.

5. Co z kolejnym sezonem "Pohamuj swój entuzjazm"? Lombardo powiedział, że Larry David już pisze nowy sezon "Pohamuj swój entuzjazm", ale to proces, który jeszcze potrwa. Cały czas HBO nie zrezygnowało także z nowego serialu Davida Chase'a, którego tworzenie również trwa już latami.

6. "Continuum" wraca we wrześniu. 4 września startuje 4. i zarazem już finałowy sezon "Continuum".

7. Archie Panjabi w "Brooklyn 9-9". Archie Panjabi pojawi się gościnnie w 3. sezonie "B99" jako porucznik Knox, policjantka, która zacznie interesować się Boyle'em.

8. Tak się bawi ekipa "Unbreakable Kimmy Schmidt". Tina Fey, Jane Krakowski i Tituss Burgess podczas lotu samolotem nagrali krótki występ, w którym wygłupiali się przy muzyce Beyonce.

REKLAMA