10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Humans" (Fot. Channel 4)

"Humans" (Fot. Channel 4)

"Humans" z 2. sezonem. Black Sails" z 4. sezonem. Antonio Banderas w serialu telewizji Starz. Serial Micka Jaggera i Martina Scorsese ma już tytuł. A oprócz tego "Jessica Jones", "Jane the Virgin", "Outlander", "Demony da Vinci", "Better Call Saul" i nie tylko.

1. "Humans" z 2. sezonem. AMC i Channel 4 zamówiły 2. sezon "Humans", składający się z 8 odcinków.

2. "Black Sails" z 4. sezonem. Starz już zamówił 4. sezon "Black Sails".

3. Antonio Banderas w serialu telewizji Starz. Starz ma w planach serial "Havana Quartet", którego bohaterem będzie detektyw z Hawany, grany przez Antonia Banderasa. Scenariusz będzie oparty na książkach kubańskiego pisarza Leonarda Padury.

4. Logo "Jessiki Jones" Netfliksa.

5. Przyspieszona premiera "Jane the Virgin" i "Crazy Ex-Girlfriend". Oba seriale CW będą mieć premierę tydzień wcześniej niż zapowiadano - czyli 12 października.

6. Starz wypuści wszystkie odcinki "Flesh and Bone" naraz. 8 listopada w telewizji Starz zadebiutuje nowy serial o okrutnym świecie baletu, którego twórczynią jest scenarzystka "Breaking Bad". Starz planuje wypuścić wszystkie odcinki naraz na swojej platformie internetowej. Główną rolę we "Flesh and Bone" gra Sarah Hay, która na co dzień tańczy w balecie. Aktorka mówi, że serial jest bardzo autentyczny, kulisy baletu bywają przerażające i "Flesh and Bone" dobrze to oddaje.

7. "Demony da Vinci" też będą dostępne od razu w całości. Dobrych wiadomości ciąg dalszy: Starz planuje również wrzucić do internetu od razu cały sezon "Demonów da Vinci". Finałowy sezon będzie miał premierę 24 października.

8. No dobrze, a co z "Outlanderem"? Jeśli marzy Wam się jeszcze cały sezon "Outlandera" naraz, nie ma na to szans. Szef telewizji Starz Chris Albrecht powiedział podczas TCA Press Tour, że jest to po prostu serial, którego produkcja trwa dość długo. Kiedy oglądamy pierwsze odcinki sezonu, zdjęcia zwykle wciąż jeszcze trwają. Dlatego wypuszczanie całości naraz jest praktycznie niemożliwe.

9. Serial Micka Jaggera i Martina Scorsese ma już tytuł. "Vinyl" - taki tytuł będzie nosić serial o rock & rollu, który tworzą Martin Scorsese, Mick Jagger i Terence Winter. Premiera w HBO planowana jest na 2016 rok.

10. Pierwsze zdjęcie z 2. sezonu "Better Call Saul". Serial wraca w 2016 roku, a tymczasem EW już opublikował pierwsze zdjęcie.

better-call-saul4567

REKLAMA