10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Ian McShane w tajemniczej roli w "Grze o tron". Dłuższy 2. sezon "Fear the Walking Dead". Spoilery na temat finałowego sezonu "Downton Abbey". A oprócz tego "Sherlock", "The Walking Dead", "Doktor Who", "Into the Badlands" i inne.

1. Ian McShane w tajemniczej roli w "Grze o tron". Ian McShane z "Deadwood" dostał małą, ale kluczową rolę w 6. sezonie "Gry o tron". Więcej na razie nie zdradzono, wiadomo tylko, że aktor pojawi się na planie "GoT", kiedy skończy zdjęcia do "Raya Donovana".

2. Dłuższy 2. sezon "Fear the Walking Dead". 1. sezon "Fear the Walking Dead" ma liczyć tylko 6 odcinków, ale za to drugi będzie dłuższy. Twórca serialu mówił podczas TCA Press Tour, że 1. sezon będzie rozwijał się wolno, nie będzie mowy jeszcze o zombi, będzie mowa o zainfekowanych, chorych ludziach. Nie będzie walk, będzie raczej narastająca paranoja. Plan jest taki, że akcja przyspieszy dopiero w 2. sezonie, który będzie składał się z 15 odcinków.

3. Spoilery na temat finałowego sezonu "Downton Abbey". Obsada "Downton Abbey" zdradziła trochę spoilerów podczas TCA Press Tour. W nowym sezonie przeskoczymy do roku 1925, będzie jeszcze więcej zmian społecznych niż do tej pory. Robert to konserwatysta, ale rozumie, że trzeba się dostosować. Na pewno w 6. sezonie zobaczymy wesele, ale jak zwykle nie obejdzie się bez komplikacji. Zobaczymy też kolejne starcia Violet i Ioabel. Edith będzie szefową gazety, ale władza nie będzie jej sprawiać przyjemności. Tom Branson szybko się nie pojawi, ale przyśle do Mary list. Itd., itp. Zdjęcia zakończą się 15 sierpnia i na planie już się rozpoczynają pożegnania. Julian Fellowes mówi, że nie miałby nic przeciwko temu, by powstał jeszcze film na zakończenie. Ale oficjalnie takich planów na razie nie ma.

4. "Into he Badlands" z datą premiery. Nowy serial AMC, "Into the Badlands", będzie miał premierę 15 listopada.

into-the-badlands-poster

5. Czemu Steven Moffat robi wiktoriańskiego "Sherlocka"? Podczas TCA Press Tour odbyła się też konferencja z twórcą "Sherlocka", który nie zdradził niczego nowego, ale za to udzielił uroczej odpowiedzi na pytanie, czemu powstał wiktoriański odcinek "Sherlocka". - Zajrzeliśmy do książek i zrozumieliśmy, że do tej pory robiliśmy wszystko źle - oznajmił Moffat.

6. Moffat o postaci Maisie Williams z "Doktora Who". Maisie Williams nie gra powracającej postaci z przeszłości Doktora, jak podejrzewała część fanów. Gra zupełnie nową bohaterkę. Tak przynajmniej mówi Steven Moffat.

7. Famke Janssen w "How to Get Away with Murder". Famke Janssen dostała dużą rolę w 2. sezonie "How to Get Away with Murder". Z plotek wynika, że zagra błyskotliwą panią adwokat, ale ABC na razie tego nie potwierdza.

8. Jordana Brewster i Charlie Barnett w 2. sezonie "Secrets and Lies". W 2. sezonie "Secrets and Lies" det. Cornell (Juliette Lewis) będzie badać sprawę morderstwa żony Erica Warnera (Michael Ealy). Jordana Brewster wcieli się w Kate Warner, która pracuje jako rodzinny prawnik. Z kolei Charlie Barnett wcieli się w Patricka, najmłodszego z rodzeństwa.

9. Rodzice Abby w "Girlfriends' Guide to Divorce". W 2. sezonie "Girlfriends' Guide to Divorce" pojawią się Barry Bostwick i Lesley Anne Warren w roli rodziców Abby.

10. Nowe zdjęcia z 6. sezonu "The Walking Dead". "EW" prezentuje nowe zdjęcia bohaterów "The Walking Dead", w tym dr Denise Cloyd (Merritt Wever) i Cartera (Ethan Embry). Z kolei w serwisie HitFix znajdziecie nowe zombi.

twd01
twd02
twd03

REKLAMA