10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Lucy Lawless komentuje plotki dotyczące powrotu "Xeny". Kolejni aktorzy w ekipie "The Mindy Project". Andrew Howard w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". A oprócz tego "Pełna chata", "Czarna lista", "Sneaky Pete" i inne.

1. Lucy Lawless komentuje plotki dotyczące powrotu "Xeny". Podczas TCA Press Tour Lucy Lawless skomentowała informacje o powrocie "Xeny". Aktorka powiedziała, że rozmawiała o powrocie serialu z dawnymi producentami jakiś rok temu. Ale jeśli rzeczywiście NBC robi reboot (tak jak donosił The Hollywood Reporter), to ekipa dawnej "Xeny" nie jest z tym związana. "Ale mogą to robić, mają do tego prawo, nie? Chętnie bym to zobaczyła i wiem, że NBC chce to zrobić, starają się tylko znaleźć odpowiedni sposób i czas" - oznajmiła aktorka, dodając, że ona w żadnym serialu już Xeny nie zagra, bo ma 47 lat. Ale na pewno jest ktoś, kto do roli by pasował.

2. Kolejni aktorzy w ekipie "The Mindy Project". Ajay Mehta i Sakina Jaffrey pojawią się w "The Mindy Project" w roli rodziców głównej bohaterki. Freida Pinto wpadnie do serialu gościnnie, by zagrać dziewczynę, z którą Danny umawia się w alternatywnej rzeczywistości. Z kolei Kunal Nayyar (Raj z "The Big Bang Theory") zagra bogatego faceta, którego rodzice Mindy widzieliby najchętniej u jej boku.

3. Andrew Howard w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Andrew Howard dostał rolę powracającą w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Zagra nowego agenta, Banksa. W 3. sezonie ma też wrócić Blair Underwood.

4. Blake i Dylan Tuomy-Wilhoit powrócą w spin-offie "Pełnej chaty". Michelle raczej nie wróci, ale za to na pewno pojawią się w "Fuller House" Nicky i Alex.

5. André 3000 w "American Crime". André 3000 dostał ważną rolę w 2. sezonie "American Crime". Zagra architekta Michaela Lacroix, męża postaci granej przez Reginę King. Oboje mają środki finansowe (i wszelkie inne), potrzebne, by bronić syna, uwikłanego w skandal w elitarnej prywatnej szkole.

6. Julia Ormond w "Incorporated". Julia Ormond pojawi się w nowym serialu SyFy "Incorporated" w roli Elizabeth, matki Laury (Georgina Haig). "Incorporated" to serial science fiction, którego producentami są Ben Affleck i Matt Damon. Rzecz dzieje się w dystopijnej przyszłości (w roku 2062), w której rządzą korporacje. Walczyć z nimi będzie Ben, pracownik korporacji, prywatnie mąż Laury.

7. Zdjęcia z pilotów nowych seriali ABC. "Blood and Oil", "Dr. Ken", "Quantico", "The Muppets" i "Wicked City" - wszystkie zdjęcia znajdziecie tutaj.

8. "Sneaky Pete" dostaje drugą szansę od Amazonu. 7 sierpnia Amazon planuje wypuścić piloty seriali "Sneaky Pete" i "Casanova". W "Casanovie" Diego Luna gra słynnego playboya, z kolei "Sneaky Pete" to projekt Bryana Cranstona i Davida Shore'a, który przepadł w CBS. Giovanni Ribisi gra przekręciarza, który po wyjściu z więzienia przyjmuje tożsamość kolegi z celi, Pete'a, po to by uciec przed własną przeszłością.

9. SyFy zamawia "Blood Drive". SyFy zamówiło 13-odcinkowy sezon serialu "Blood Drive", który będzie opowiadać historię kalifornijskiego gliniarza z postapokaliptycznej przyszłości. Bohater zmuszony będzie wziąć udział w brutalnym wyścigu, w którym auta napędzane są przez ludzką krew. Serial stylizowany będzie na kiczowate kino grindhouse'owe z lat 70.

10. Plakat na 3. sezon "Czarnej listy".

blacklist34

REKLAMA