10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Castle" (Fot. ABC)

"Castle" (Fot. ABC)

Spoilery z 8. sezonu "Castle". "Transparent" wraca w grudniu. "The Man in the High Castle" z premierą w listopadzie. A oprócz tego "Doktor Who", "Gra o tron", "Legends of Tomorrow", "Brooklyn 9-9" i inne.

1. Spoilery z 8. sezonu "Castle". 8. sezon "Castle" rozpocznie się 21 września dwuczęściowym odcinkiem. Jak donosi TVLine, przedstawione w nim zostaną dwie nowe postacie: Hayley Vargas (Toks Olagundoye), była policjantka Scotland Yardu, która teraz jest specjalistką od ochrony, oraz analityk technologiczny Vikram Singh (Sunkrish Bala). Gościnnie pojawi się Ann Cusack, która zagra Ritę, członkinię tajnej organizacji, mającą coś wspólnego z Rickiem. Ponadto znów zobaczymy Jacka Colemana w roli senatora Williama Brackena. Twórcy obiecują, że postać powróci w zaskakujących okolicznościach.

2. "Transparent" wraca w grudniu. 2. sezon "Transparent" będzie miał premierę 4 grudnia.

3. "The Man in the High Castle" z premierą w listopadzie. "The Man in the High Castle" będzie miał premierę 20 listopada. Producenci mówili podczas TCA Press Tour, że pracowali nad projektem od 8-9 lat, ale bardzo długo nie byli w ogóle w stanie znaleźć telewizji, która by go przyjęła. Pukali do drzwi BBC i SyFy, ale projekt udało się zrealizować dopiero kiedy na rynku pojawił się Amazon.

4. Carla Gugino w "Roadies". Carla Gugino przyjęła rolę w "Roadies", z której zrezygnowała Christina Hendricks. Serial opowiada o muzykach rockowych w trasie koncertowej, Gugino będzie grać menedżerkę.

5. Zdjęcie z premiery 9. sezonu "Doktora Who". Odcinek nosi tytuł "The Magician's Apprentice", serial wraca 19 września.

doktor-who345

6. Jenna Dewan-Tatum w "Supergirl". Jenna Dewan-Tatum dostała rolę Lucy Lane w "Supergirl". Bohaterka jest siostrą Lois i byłą dziewczyną Jimmy'ego Olsena.

7. Max von Sydow w "Grze o tron". Max von Sydow będzie grał Trójoką Wronę w 6. sezonie "GoT". Rolę obsadzono ponownie, wcześniej pojawił się w niej Struan Rodger.

8. Falk Hentschel w "Legends of Tomorrow". Falk Hentschel dostał rolę Hawkmana w "Legends of Tomorrow".

9. Zooey Deschanel urodziła córkę. Zooey Deschanel urodziła córkę i poślubiła ojca dziecka, Jacoba Pechenika.

10. Plakat promujący 3. sezon "Brooklyn 9-9".

bb99-3456

REKLAMA