"Sneaky Pete" - zwiastun serialu Bryana Cranstona

"Sneaky Pete" (Fot. Amazon)

"Sneaky Pete" (Fot. Amazon)

Serial Bryana Cranstona i Davida Shore'e, "Sneaky Pete", dostał drugą szansę od Amazona. Pilot zostanie wypuszczony już za kilka dni, a tymczasem zobaczcie zwiastun.

7 sierpnia Amazon planuje wypuścić dwa piloty - "Casanovę" i "Sneaky Pete'a". O tym drugim projekcie, firmowanym przez Bryana Cranstona z "Breaking Bad" i twórcę "Doktora House'a", Davida Shore'a, było głośno w zeszłym sezonie, kiedy zamówił go CBS. Telewizja po cichu z niego jednak zrezygnowała, a parę miesięcy później serial odnalazł się w Amazonie. Na razie nie ma zamówienia na cały sezon, jest tylko pilot, który zostanie wypuszczony w piątek i poddany ocenie publiczności.

"Sneaky Pete" opowiada historię przekręciarza (Giovanni Ribisi), który po opuszczeniu więzienia zaczyna podawać się za swojego kumpla z celi, Pete'a, obawiając się, że inaczej dopadnie go przeszłość. Zamieszkuje więc u rodziny Pete'a i zaczyna pracę w rodzinnym biznesie, który polega na udzielaniu pożyczek na kaucje. A ponieważ przestępcy nie zawsze stawiają się w sądzie i często trzeba samemu odzyskać pieniądze, nowa rodzina fałszywego Pete'a ciągle popada w tarapaty, a on sam ściga przestępców gorszych od siebie.

Oprócz Giovanniego Ribisiego w obsadzie znajdują się Marin Ireland i Libe Barel, które zobaczymy odpowiednio w rolach kuzynki Pete'a i jego siostry, a także Margo Martindale i Peter Gerety, którzy grają rodziców. Gościnnie w pilocie pojawi się Bryan Cranston, którego możecie zobaczyć w zwiastunie.

Na razie powstał tylko pilot. Amazon wypuści go w piątek i od oceny publiczności będzie zależało, czy serial zostanie zamówiony.