10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Revenge" (Fot. ABC)

"Revenge" (Fot. ABC)

Może powstać spin-off "Revenge". Kermit i Świnka Piggy się rozstali. Niewielkie szanse na 7. sezon "Community". Fatalna oglądalność finału "Halt and Catch Fire". A oprócz tego "Vinyl", "The Last Man on Earth", "American Horror Story: Hotel", "UnReal" i inne.

1. Może powstać spin-off "Revenge". Szef ABC Paul Lee powiedział podczas TCA Press Tour, że "Revenge" to jedna z najważniejszych marek jego stacji w ostatnich latach. Nieoficjalny spin-off serialu ("The Kingmakers") co prawda się nie udał, ale Lee mówi, że być może jeszcze ABC powróci do świata "Revenge". Czemu? Bo o ile serial pod koniec miał bardzo słabą oglądalność w USA, świetnie sprzedawał się za granicą.

2. Kermit i Świnka Piggy się rozstali. Rozstanie zostało zakomunikowane na specjalnej konferencji prasowej podczas TCA Press Tour, związanej oczywiście z nowym serialem "The Muppets". Zapowiedziano też pierwszego gościa muzycznego serialu: Imagine Dragons.

3. Co dalej z "Community"? Najpierw Joel McHale powiedział, że nie będzie 7. sezonu "Community", bo aktorom pokończyły się kontrakty i każdy poszedł w swoją stronę. Yahoo zaprzeczyło, że to koniec "Community", rozmowy wciąż ponoć trwają. A tymczasem Deadline pisze, że o ile faktycznie 7. sezon byłby trudny do zrealizowania, jest szansa na film. #sixseasonsandamovie

4. Fatalna oglądalność finału "Halt and Catch Fire". Tylko 485 tys. osób oglądało w AMC finał 2. sezonu "Halt and Catch Fire", co stawia pod znakiem zapytania kolejny sezon.

5. "Vinyl" - teaser serialu Micka Jaggera i Martina Scorsese. Serial o rock & rollu będzie miał premierę w HBO w 2016 roku. Na Instagramie właśnie pojawił się pierwszy teaser.

This is #Vinyl, a new @hbo series from Martin Scorsese, Mick Jagger and Terence Winter. More coming your way this week.

Film zamieszczony przez użytkownika Vinyl on HBO (@vinyl)

6. Daren Criss negocjuje rolę w "American Horror Story: Hotel". Criss negocjucje rolę Justina, który razem ze swoją dziewczyną melduje się w hotelu. Justin jest w konflikcie z postacią graną przez Kathy Bates.

7. Wiadomo już, kiedy będzie crossover "Sleepy Hollow" i "Kości". 29 października spotkają się dwa serialowe światy, które teoretycznie nie mają prawa się spotkać - "Sleepy Hollow" i "Kości".

8. Andrew Ridings w serialu "Coach". "Świat pana trenera" powraca, a Andrew Ridings zagra Tim Foxa, dorosłego syna Haydena.

9. Prawdziwy romans na planie "Everlasting" "UnReal". Constance Zimmer ujawniła, że Freddie Stroma i Johanna Braddy (czyli Adam i Anna) są parą.

10. Plakat na 2. sezon "The Last Man on Earth".

last-man-on-earth4567

REKLAMA