"Vinyl" - trailer rockowego serialu Micka Jaggera

W planach na przyszły rok HBO ma m.in. rockowy serial "Vinyl", za którym stoją Martin Scorsese i Mick Jagger. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

W 2016 roku w HBO zadebiutuje serial dramatyczny o muzykach rockowych. Martin Scorsese, Mick Jagger i Terence Winter zabiorą nas do Nowego Jorku z lat 70., w którym króluje seks, dragi i nowe style muzyczne, jak punk, disco czy hip-hop.

Bobby Cannavale wcieli się w szefa wytwórni muzycznej, Richiego Finestrę, który stara się ocalić swoją firmę i własną duszę, nie niszcząc przy tym wszystkich i wszystkiego po drodze. W stałej obsadzie znajdują się ponadto Olivia Wilde (która zagra żonę Richiego, Devon, byłą aktorkę i modelkę), Ray Romano, Juno Temple, Jack Quaid, Birgitte Hjort Sørensen, Ato Essandoh, Max Casella, P.J. Byrne, James Jagger i Paul Ben-Victor.

- To nie jest historia Rolling Stonesów ani Micka Jaggera, choć zobaczycie w serialu kogoś, kto będzie bardzo podobny do Micka - powiedział dziennikarzom Michael Lombardo, dyrektor programowy HBO, podczas TCA Press Tour.

Serial pojawi się w 2016 roku, pierwszy sezon będzie liczył 10 odcinków. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy trailer, a także zdjęcia Bobby'ego Cannavale i Olivii Wilde.

Rock'N'Roll Pilot 101

vinyl-bobby-cannavale

REKLAMA