8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Daty jesiennych premier FX, w tym "Fargo" i "American Horror Story: Hotel". "Wirus" z 3. sezonem. Sheila Larken powróci w "Z Archiwum X". A oprócz tego "Modern Family", "Louie", "Sleepy Hollow" i nie tylko.

1. Daty jesiennych premier FX. 15 września premierę będzie mieć "The Bastard Executioner" Kurta Suttera. 7 października startuje "American Horror Story: Hotel", a 12 października wraca z 2. sezonem "Fargo".

2. "Wirus" z 3. sezonem. FX zamówił 3. sezon serialu "Wirus".

3. Sheila Larken powróci w "Z Archiwum X". Sheila Larken, czyli serialowa matka Scully, pojawi się w 10. sezonie "Z Archiwum X". Zobaczymy ją w drugim z nowych odcinków, "Home Again".

4. Recasting w "Modern Family". Jeremy Maguire będzie grał nowego, starszego Fulgencia.

Fulgencio

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sofia Vergara (@sofiavergara)

5. "Louie" będzie miał kolejną przerwę. "Louie" powróci, ale na razie nie wiadomo kiedy. Szef stacji FX John Landgraf ogłosił podczas TCA Press Tour, że po napisaniu, wyreżyserowaniu i zagraniu w 61 odcinkach Louis C.K. potrzebuje przerwy, aby zająć się innymi rzeczami. Landgraf powiedział, że nie wie, kiedy serial wróci i porównał jego sytuację do "Curb Your Enthusiasm". Larry David w praktyce wraca do serialu, kiedy ma na to ochotę, i tak też ma być z Louisem C.K. Poza tym komik jest producentem dwóch nowych komedii FX - "Baskets", w której gra Zach Galifianakis, i "Better Things" Pameli Adlon.

6. FX zamówił serial Pameli Adlon. Skoro przy Pameli jesteśmy, FX właśnie zamówił jej serial "Better Things", w którym zobaczymy ją jako Sam, kobietę pracującą i jednocześnie wychowującą trzy córki. Tymczasem FXX zamówił komedię animowaną "Cassius and Clay" o dwójce osób walczących o przeżycie na amerykańskim Południu po apokalipsie.

cassiusandclay-news

7. Scott Weinger na planie "Fuller House". Steve, dawny chłopak D.J., powróci w "Fuller House". Oto jego zdjęcie z planu.

Steve!!! ( I love you DJ) #fullerhouse #scottweinger

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Lori Loughlin (@loriloughlin)

8. Nikki Reed w "Sleepy Hollow". EW prezentuje pierwsze zdjęcia Nikki Reed ze "Sleepy Hollow". Aktorka zagra Betsy Ross, szwaczkę, która stała się ikoną amerykańskiej rewolucji.

sleepy-hollow-03

sleepy-hollow-reed-05

REKLAMA