8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Katey Sagal zapewnia, że oryginalna obsada wróci w spin-offie "Świata według Bundych". "The Mindy Project" wraca we wrześniu, a "Kingdom" w październiku. David Fincher porzucił "Utopię". A oprócz tego "Hannibal", "Daredevil" i inne.

1. Katey Sagal zapewnia, że oryginalna obsada wróci w spin-offie "Świata według Bundych". Katey Sagal została zapytana podczas TCA Press Tour o nową odsłonę "Świata według Bundych" z Budem w roli głównej. Aktorka powiedziała, że David Faustino już ją pytał, czy pojawi się w spin-offie, a ona zapewniła go, że chętnie wystąpi. Według jej informacji, "tak" powiedziała cała trójka - ona, Ed O'Neill i Christina Applegate. "To nie jest tak właściwie reboot. To raczej kontynuacja historii Buda Bundy'ego" - mówiła Sagal. To o tyle ma sens, że "Świat według Bundych" skasowano i nigdy nie doczekał się porządnego zakończenia. Spin-off byłby szansą na powrót do niektórych starych wątków.

2. "The Mindy Project" wraca we wrześniu. 15 września na platformie Hulu wystartuje 4. sezon "The Mindy Project", który będzie składał się z 26 odcinków, wypuszczanych po jednym tygodniowo.

3. "Kingdom" wraca w październiku. 14 października zadebiutuje w DirecTV 2. sezon "Kingdom".

4. "Utopia" Davida Finchera już całkiem martwa. Rooney Mara, Colm Feore, Eick McCormack, Dallas Roberts, Jason Ritter i inni aktorzy zaangażowani w "Utopię" zostali już zwolnieni z kontraktów, David Fincher odszedł i wygląda na to, że amerykańskiej wersji brytyjskiej perełki nie będzie. Deadline donosi jednak, że prawa do projektu ma HBO i w związku z tym może on być kontynuowany z innym reżyserem i inną ekipą. Tymczasem Indiewire pisze, że w HBO przepadł też drugi projekt Finchera, "Videosyncrazy", i że w tej chwili czekamy już tylko na oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

5. Jon Bernthal na zdjęciach z "Daredevila". Punishera w akcji zobaczycie tutaj.

6. Louis C.K. wypuszcza nowy stand-up. Ze strony Louisa C.K. można ściągnąć "Louis C.K. Live at Madison Square Garden". Komik twierdzi, że jeśli chcemy, możemy mu za to zapłacić tylko 1 dolara, bo nie jest to ponoć szczególnie dobry występ.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Hannibala". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 11. odcinka 3. sezonu "Hannibala", zatytułowanego "And the Beast From the Sea".

8. James Cromwell w serialu "The Young Pope". James Cromwell dołączył do obsady serialu HBO o kontrowersyjnym papieżu. Zagra kardynała Michaela Spencera, który jest mentorem dla papieża. Zdjęcia w Rzymie już się rozpoczęły. Twórcą serialu jest laureat Oscara Paolo Sorrentino.

REKLAMA