12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Arrow" (Fot. CW)

"Arrow" (Fot. CW)

Gwiazda "Czystej krwi" w obsadzie "Arrow". Kolejny duży wyciek jesiennych pilotów. Bohaterowie "Castle" na nowym plakacie. CBS tłumaczy się ze sceny z finału "Żony idealnej". A oprócz tego "Simpsonowie", "Supergirl", "Person of Interest" i inne.

1. Gwiazda "Czystej krwi" w obsadzie "Arrow". Rutina Wesley negocjuje rolę czarnego charakteru z komiksu - Double Down - w 4. sezonie "Arrow". Do obsady serialu dołączy także Elysia Rotaru, która zagra dziewczynę Olivera w retrospekcjach.

2. Wielki wyciek jesiennych pilotów. Do internetu wyciekły piloty "Minority Report", "Lucifera", "Blindspot" i "The Carmichael Show".

3. Trzy postacie z komiksu w serialu "Supergirl". Generał Sam Lane, Red Tornado i Non pojawią się w "Supergirl". Supermana na razie niestety nie mamy co się spodziewać.

4. Sarah Shahi wróci w "Person of Interest". Sarah Shahi wróci w 5. sezonie "Person of Interest". Zobaczymy ją w większości odcinków. 5. sezon ma być skrócony, ale CBS jeszcze nie wie, czy będzie też już sezonem ostatnim.

5. Żart związany z "Doliną Krzemową" na stronie należącej do Google. Czy Google to tak naprawdę Hooli? Technologiczny gigant zażartował z siebie. Aby zobaczyć, na czym polega żart, należy zrobić dokładnie to, co radzi autor tweeta, dziennikarz serwisu Politico - kliknąć kropkę po "drone delivery effort".

6. TV Land kasuje "The Exes". Kristen Johnston ogłosiła na Twitterze, że przed nami 6 ostatnich odcinków "The Exes". Serial został skasowany.

7. Sofia Vergara w "Simpsonach". Sofia Vergara pojawi się w "Simpsonach" w roli pani Berrery, nauczycielki, która spodoba się jednocześnie Bartowi Simpsonowi i dyrektorowi Seymourowi Skinnerowi.

8. Ellen Burstyn w obsadzie "Mom". Ellen Burstyn pojawi się gościnnie w "Mom" w roli Shirley, matki Bonnie, która ją zostawiła w dzieciństwie.

9. Czy jest szansa na crossover "Supergirl" z "The Flash" i "Arrow"? Na razie crossovera nie będzie, ale CBS zdradził, że te trzy seriale będą razem promowane.

10. CBS tłumaczy się ze sceny z finału "Żony idealnej". Szefowa CBS Nina Tassler nie chciała zdradzić "magii" stojącej za sceną Alicii i Kalindy w finale 6. sezonu "Żony idealnej". Powiedziała tylko, że według niej było to bardzo satysfakcjonujące zakończenie.

11. "Odd Mom Out" z 2. sezonem. Bravo zamówiło 2. sezon "Odd Mom Out".

12. Plakat "Castle" na 8. sezon.

castle_season8_poster

REKLAMA