12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Nowy serial Josha Hollowaya z premierą w styczniu. CW zamawia serialowy "Pamiętnik". Jest szansa na film z bohaterami "Deadwood". "Detektyw" ze spadkiem oglądalności. A oprócz tego "Doktor Who", "Once Upon a Time", "The Originals" i inne.

1. Nowy serial Josha Hollowaya z premierą w styczniu. USA Network podało daty swoich premier. 16 października powróci z 2. sezonem "Satisfaction". 10 listopada wystartuje komedia "Donny!", której bohaterem będzie fikcyjna wersja Donny'ego Deutscha. Z kolei 14 stycznia zadebiutuje "Colony", serial science fiction z Joshem Hollowayem.

2. CW zamawia serialowy "Pamiętnik". Książka Nicholasa Sparksa miała już adaptację filmową, teraz czas na serial. CW zamówiło serial "The Notebook", który z pewnością będzie różnił się od filmu. Czym dokładnie? Szef CW Mark Pedowitz mówi, że raczej nie zobaczymy w nim starszych wersji Noah i Allie, głównych bohaterów tej opowieści.

3. SyFy podaje daty premier dwóch seriali. 10-odcinkowe "The Expanse" będzie miało dwudniową premierę - 14 i 15 grudnia, z kolei sześciogodzinny miniserial "Childhood’s End" będzie emitowany przez trzy dni, począwszy od 14 grudnia.

4. Laurie Holden opuszcza obsadę "Chicago Med". Laurie Holden nie będzie chirurgiem w "Chicago Med". Aktorka opuściła serial z powodów rodzinnych.

5. Melissa Tang w "The Big Bang Theory". Melissa Tang pojawi się w 9. sezonie "TBBT" w roli dziewczyny, którą Leonard pocałował podczas ekspedycji naukowej.

6. Plakat promujący 9. sezon "Doktora Who".

Doctor-Who-Poster-624x478

7. "Rick and Morty" z 3. sezonem. "Rick and Morty" Dana Harmona dostał zamówienie na 3. sezon. Serial można oglądać na kanale youtube'owym Adult Swim, gdzie bije rekordy.

8. Jest szansa na film z bohaterami "Deadwood". Bohaterowie "Deadwood" mają szansę powrócić w filmie. Garret Dillahunt zdradził to na Twitterze, a HBO potwierdziło, że rzeczywiście prowadzone są wstępne negocjacje.

9. Claire Holt wróci w "The Originals". W premierze 3. sezonu "The Originals" będą flashbacki, w których pojawią się Claire Holt i Nathaniel Buzolic. Pojawi się też oryginalny Finn (Casper Zafer).

10. Zdjęcia z pilota "Billions". Galerię znajdziecie tutaj.

11. "Detektyw" ze spadkiem oglądalności. 2,73 mln Amerykanów obejrzało w HBO finał 2. sezonu "Detektywa". To spory spadek w porównaniu z poprzednim rokiem (3,5 mln). Mimo to średnia oglądalność sezonu na wszystkich platformach wciąż jest niezła - Deadline podaje, że wynosi ona 11,3 mln widzów na odcinek (1. sezon miał średnią oglądalność na poziomie 11,9 mln).

12. Nowy plakat na 5. sezon "Once Upon a Time".

onceuponatime_season5_poster1

REKLAMA