2. sezon "Detektywa" w dwie minuty. Bez słów!

"Detektyw" (Fot. HBO)

"Detektyw" (Fot. HBO)

W 2. sezonie "Detektywa" padło bardzo dużo słów, które nie miały większego znaczenia. Na YouTube można jednak znaleźć skróconą wersję sezonu dla niecierpliwych. Bez żadnych dialogów, za to z mnóstwem ważnych spojrzeń i westchnięć.

Dwuminutowy skrót 2. sezonu "Detektywa" można znaleźć na kanale Deadspin. W zasadzie to nie tyle skrót, co zlepek przypadkowych scen, ale w tym przypadku to bez znaczenia. Tu chodzi o mruknięcia, chrząknięcia, siorbnięcia, pociąganie nosem i wszystkie te długie spojrzenia, którymi wymieniali się bohaterowie.

Autor tego nietypowego streszczenia twierdzi, że to zbiór najlepszych scen i że jego zdaniem to na dobrą sprawę wszystko, co powinniśmy wiedzieć z tego chaotycznego, absurdalnego sezonu.

 • nodja

  genialne w swojej prostocie ;)

 • Anom

  Marta zapomniała dodać że wszystkie efekty dżwękowe ( mruknięcia, chrząknięcia, siorbnięcia, pociąganie nosem) zostały dodane przez autorów tego video i o ile mnie pamięć nie myli to nie pierwsza tego typu praca

 • ADI

  Bedzie recenzja z Blindspot ?

  • starfish

   Serial nie jest jeszcze dostępny, tylko pirat pojawił się w sieci. Gdyby Serialowa zrobiła recenzję pirata, to byłoby jak przyznanie się do ściągania nielegalnych plików z sieci :P

   • Luc

    Myślę, że "serialowa" nie ma nic przeciwko i często ogląda "przedpremierowo" seriale.

 • Kha

  Make my day! :)

 • nodja

  Świetny filmik, ale ja zostawiam komentarz zeby zadać pytanie głównie Marcie i innym którzy obejrzeli Mad Mena. Chodzi mi o to, że nie interesuje się zbytnio reklamą i tymi sprawami i no cóż... zaczęłam ten serial i uważam go na razie za dość ciekawy (zreszta co ja moge powiedziec po 2 odcinkach, skoro jeszcze nawet postacie i wątki nie zostały dobrze zarysowane) tylko strasznie nudzą mnie te ich pogawędki o robieniu reklam. Bardziej interesują mnie wątki prywatne bohaterów, ich problemy itd i moje pytanie może banalne i głupie, ale czy sens dalej ''mordowania'' się przez te ich pogaduchy? W sensie ja wiem że to świetny serial i w ogóle, ale czasem mnie przynudzał w ciągu tych dwóch odcinków (głównie w czasie tych pogadanek o robieniu reklamy) że musiałam się skupiać żeby dobrze ogarnąć o co im chodzi. Szukam serialu, którego samą przyjemność mi sprawia oglądanie, no a tutaj jest z tym różnie. Wiem, że Ty Marta jesteś wielką fanką i chciałabym usłyszeć co o tym sądzisz ;) Czy jak Ty oglądałaś to chłonęłaś każde ich słowo z zainteresowaniem czy zdarzało Ci się nudzić? Albo stracić zainteresowanie? Dzięki jesli mi ktoś odpowie :)

  • Chloe

   Obejrzyj jeszcze parę odcinków, najlepiej ciągiem. I albo się wciągniesz albo nie, nic na siłę. Kwestia reklam będzie obecna cały czas, ale z czasem nabierze drugiego dna - będzie odnośnikiem do emocji i przeżyć bohaterów i jest świetnym sposobem na ukazanie charakterów postaci. Ja do tego serialu podchodziłam dwa razy, najpierw obejrzałam z trzy odcinki i uznałam, że nie dla mnie. Dałam drugą szansę i obejrzałam dwa sezony w jeden weekend i dziś uważam to za jeden z 5 najlepszych seriali jakie widziałam.

   Co do kultowych i powszechnie uznawanych za świetne seriale to nie jest tak, że muszą się wszystkim podobać, Ja pierwsze 10 odcinków Breaking Bad widziałam chyba z cztery razy i nie dam rady dać kolejnej szansy:(

 • A

  Oglądaj, choćby nie wiem co. Jak dla mnie to właśnie wydarzenia w firmie były najciekawsze. Naprawdę opłaca się wciągnąć w tą historię, bo ma świetne postaci i oglądanie ich sukcesów i porażek na polu zawodowych i prywatnym było satysfakcjonujące ;)

 • Pytanie

  Ktoś oglądał serial MTV "Scream"? Warto?