10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Bajer z Bel-Air" (Fot. NBC)

"Bajer z Bel-Air" (Fot. NBC)

"Bajer z Bel-Air" powróci do telewizji w nowej formie. NBC zamawia komedie Tiny Fey i Mike'a Schura, a także potwierdza, że planuje reboot "Xeny". A oprócz tego "Downton Abbey", "Castle", "The Tonight Show" i inne.

1. "Bajer z Bel-Air" powraca. Planowany jest reboot. TVLine donosi, że rozpoczęły się prace nad nową wersją kultowej komedii z lat 90. "Bajer z Bel-Air". Will Smith jest na pokładzie, ale tylko jako producent. Reboot ma zachować ducha oryginału i opowiedzieć nam podobną historię - nastolatka, który znalazł się w zupełnie nowym środowisku. Oryginał był emitowany w NBC, reboot na razie jeszcze nie znalazł stacji.

2. NBC zamawia komedie Tiny Fey i Mike'a Schura. Tina Fey i Robert Carlock będą producentami komedii, którą napisze Tracey Wigfield, scenarzystka "30 Rock". Będzie to historia młodej kobiety, która dostała pracę w telewizji, gdzie pracuje jej matka. Z kolei Mike Schur, twórca "Parks and Rec" stworzy komedię "A Good Place", której bohaterką będzie silna i skomplikowana kobieta. NBC zamówiło od razu 13 odcinków, podczas gdy komedia Tiny Fey ma na razie zamówienie tylko na pilota.

3. "Heroes Reborn" z dwugodzinną premierą. NBC planuje dwugodzinną premierę "Heroes Reborn" w czwartek 24 września. W związku z tym o tydzień opóźni się premiera nowego sezonu "Czarnej listy" (1 października). Tim Kring opowiadał trochę o nowej odsłonie serialu podczas TCA Press Tour. Jeśli jesteście ciekawi, kto z oryginalnych postaci nie żyje, zajrzyjcie tutaj.

4. Adam Baldwin pojawi się w 8. sezonie "Castle". Adam Baldwin powróci w 8. sezonie "Castle" jako det. Slaughter.

5. NBC potwierdza, że pracuje nad nową "Xeną". Bob Greenblatt, dyrektor NBC Entertainment, potwierdził, że jego stacja chce stworzyć reboot "Xeny" z nową aktorką w roli głównej. Producenci dawnej "Xeny", Sam Raimi i Rob Tapert, są na pokładzie, natomiast Lucy Lawless nie ma i NBC za bardzo sobie nie wyobraża, jaką miałaby tutaj pełnić rolę. W tej chwili trwają poszukiwania scenarzysty.

6. "Ulica Sezamkowa" w HBO. HBO podpisało umowę, zgodnie z którą pokaże 5 kolejnych sezonów "Ulicy Sezamkowej". Niektórzy już mają podejrzenia co do przyczyny.

yellow-king45

7. Kate Simses w stałej obsadzie komedii "Dr. Ken". Kate Simses będzie grać młodą, naiwną lekarkę w serialu "Dr. Ken".

8. Gabriel Mann w "The Mysteries of Laura". Gabriel Mann z "Revenge" pojawi się gościnnie w "The Mysteries of Laura".

9. Jimmy Fallon w NBC do 2021 roku. Jimmy Fallon przedłużył kontrakt z NBC o 6 lat, co oznacza, że będzie prowadził "The Tonight Show" aż do 2021 roku.

10. Zdjęcia z finałowego sezonu "Downton Abbey". Pełna seria tutaj.

downton-abbey-season-6-01
downton-abbey-season-6-02
downton-abbey-season-6-03