Oto zespół metalowy zainspirowany "Simpsonami"

"Simpsonowie" (Fot. FOX)

"Simpsonowie" (Fot. FOX)

Okilly Dokilly to zespół muzyczny, który gra metal, ale w niczym nie przypomina innych grup metalowych. Tworzy go pięciu facetów, którzy robią, co mogą, by wyglądać jak... Ned Flanders z "Simpsonów".

W Phoenix w Arizonie powstała grupa muzyczna Okilly Dokilly, zainspirowana kultową postacią Neda Flandersa z "Simpsonów" (grający go Harry Shearer na szczęście obsady nie opuszcza, choć taki właśnie miał plan w maju). Panowie grają muzykę metalową i mimo to ubierają się w szare spodnie, zielone swetry i różowe koszule z kołnierzykiem. Do tego noszą wąsiska i okulary - wszystko w stylu Neda.

Nazwa wzięła się stąd, że muzycy bardzo chcieli wymyślić coś słodziutkiego, co by kontrastowało z mocną muzyką, którą grają. Jakby tego było mało, nadali sobie pseudonimy w stylu Spice Girls - Head Ned, Bled Ned, Red Ned, Thread Ned i Stead Ned - a większość utworów, które grają, ma słowa zawierające złote myśli Neda Flandersa.

Ale najlepsze w tym wszystkim są zdjęcia, które można znaleźć na fanpage'u grupy. Okilly Dokilly wygląda jak wszystko, tylko nie grupa metalowa.

okilly01
okilly02
okilly03
okilly04

REKLAMA