7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

Kilka spoilerów z finałowego sezonu "Downton Abbey". David Threlfall w obsadzie "Ripper Street". Ariel Winter z "Modern Family" ma zupełnie nową figurę. A oprócz tego "Gotham", "Hannibal", "Chicago Med", "Grandfathered".

1. Spoilery z 6. sezonu "Downton Abbey". Radio Times zdradza kilka spoilerów z finałowego sezonu "Downton Abbey". Czasy znów się trochę zmienią, zmierzch arystokracji będzie jeszcze bardziej widać, choć niewiele czasu minie od świąt i ślubu Lady Rose. Carson jeszcze nie zaprowadził pani Hughes do ołtarza, u Anny i Batesa sprawy wciąż wyglądają marnie, pojawią się też nowe wątki, a wśród nich skandale, seksizm, podejrzana kobieta w Downton. Pierwszy odcinek nie wygląda jak początek pożegnania, jest mocny, zabawny i pełen niezłych tekstów Maggie Smith. Tak przynajmniej twierdzi Radio Times.

2. David Threlfall w obsadzie "Ripper Street". David Threlfall dołączył do stałej obsady "Ripper Street". Wcieli się we właściciela nabrzeża i jednocześnie łotra, który strzeże cudzych tajemnic.

3. Richie Sambora pojawi się w "Grandfathered". Muzyk zagra na urodzinach małej Edie, wnuczki głównego bohatera "Grandfathered".

4. Rachel DiPillo w stałej obsadzie "Chicago Med". Rachel DiPillo dostała stałą rolę w "Chicago Med". Zagra stażystkę w szpitalu, świeżo po szkole medycznej.

5. Leo Fitzpatrick łotrem w "Gotham". Leo Fitzpatrick pojawi się w 2. sezonie "Gotham" w roli lidera gangu podpalaczy zwanego Pike Brothers.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Hannibala". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 12. odcinka 3. sezonu zatytułowanego "The Number of the Beast is 666".

7. Ariel Winter z "Modern Family" wygląda trochę inaczej. Ariel Winter w nowym sezonie "Modern Family" będzie wyglądać trochę inaczej. 17-letnia aktorka zmniejszyła biust z 32F do 34D. O powodach opowiada w "Glamour" i część z tych powodów jest naprawdę przykra. Ariel mówi na przykład, że miała dość nagłówków w mediach typu "Gwiazda 'Modern Family' i jej ogromne piersi na czerwonym dywanie", a także tego, że ludzie nie mieli zwyczaju patrzeć jej w oczy. Ale nie tylko o to chodzi, aktorka opowiada, że miała nie dość że kłopoty z dopasowaniem ciuchów, to jeszcze zaczęły się u niej problemy z kręgosłupem. W wieku 17 lat. To wszystko spowodowało, że zdecydowała się pójść pod nóż. Jej nową figurę możecie zobaczyć w "Glamour".

Fot. Glamour

Fot. Glamour

Fot. Glamour

Fot. Glamour

Fot. Glamour

Fot. Glamour

REKLAMA