6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Castle" (Fot. ABC)

"Castle" (Fot. ABC)

"Wicked City" w Polsce niedługo po USA - w TVN7. Tracy Morgan wśród prowadzących nowy sezon "Saturday Night Live". Nowa bohaterka "Castle" na zdjęciach. A oprócz tego "Blunt Talk", "American Horror Story: Hotel", "Supergirl".

1. Komedie Starz w internecie. Starz wrzucił do serwisów internetowych (jak Starz.com, Amazon, iTunes itd.) dwa pierwsze odcinki "Blunt Talk" i cały 1. sezon "Survivor's Remorse". Premiery "Blunt Talk" i 2. sezonu "Survivor's Remorse" będą też dostępne przez jakiś czas na Facebooku.

2. Tracy Morgan wśród prowadzących nowy sezon "Saturday Night Live". Ogłoszono gospodarzy pierwszych odcinków nowego sezonu "SNL". Najpierw zobaczymy Miley Cyrus, potem Amy Schumer, a jako trzeci program poprowadzi Tracy Morgan, dla którego będzie to pierwszy występ od czasu wypadku.

3. "Wicked City" w Polsce niedługo po USA. TVN poinformował, że w listopadzie, niedługo po amerykańskiej premierze, która ma miejsce 27 października, w TVN7 zadebiutuje serial "Miasto zła" - czyli "Wicked City" ABC.

4. Levi Miller w "Supergirl". Levi Miller pojawi się w "Supergirl" w roli 12-letniego syna Cat Grant (Calista Flockhart).

5. Toks Olagundoye w "Castle". Toks Olagundoye pojawi się w "Castle" w roli niezależnej śledczej Hayley Shipton. "EW" prezentuje zdjęcia.

castle-01
castle-02

6. Impreza ekipy "AHS: Hotel" w domu Lady Gagi. Lady Gaga zaprosiła ekipę "AHS: Hotel" do swojego domu na imprezę, o której wszyscy teraz piszą w social media. Jedną z atrakcji był basen w kolorze krwi.