10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Twórcy "Żony idealnej" o scenie Alicii i Kalindy. Hayley Atwell chciałaby zagrać Doktora Who. Anne Hathaway idzie do telewizji. A oprócz tego "Another Period", "Haven", "Gotham", "Z Archiwum X" i inne.

1. Twórcy "Żony idealnej" o scenie Alicii i Kalindy. Robert i Michelle Kingowie w rozmowie z TVLine powiedzieli, że nie było ich intencją oszukanie fanów. Od zawsze planowano, że obie panie znów zaczną ze sobą rozmawiać, po tym jak Alicia sama doświadczy, jak to jest być bohaterką skandalu i zrozumie, czym jest publiczne upokorzenie. Smutne było to, że stało się to w momencie, kiedy Kalinda musiała opuścić serial. Twórcy "Żony idealnej" mają nadzieję, że fani nie czują się oszukani, bo to po prostu dobrze napisany wątek i dobrze napisane zakończenie. Poza tym widzowie są "oszukiwani" co tydzień, bo na tym polega telewizja - na stosowaniu trików, green screena itd. Kingowie nie chcieli wyjaśnić wprost, czemu aktorki nie były w tym samym pomieszczeniu, kiedy kręcono scenę, tłumaczyli tylko, że nic, co widzimy na ekranie, nie jest prawdziwe, bo tak działa telewizja. A oni nie zamierzają komentować plotek.

2. "Another Period" z 2. sezonem. Comedy Central zamówiło 2. sezon serialu komediowego "Another Period".

3. "Haven" skasowane. SyFy skasowało "Haven", po tym jak zakończono zdjęcia do 5. sezonu. Showrunnerka serialu obiecuje, że fani dostaną satysfakcjonujące zakończenie.

4. Hayley Atwell chciałaby zagrać Doktora Who. Hayley Atwell została zapytana przez fana na Twitterze, czy chciałaby zagrać w "Doktorze Who". Odpowiedziała, że chciałaby zagrać Doktora Who.

5. Michelle Veintimilla w "Gotham". Michelle Veintimilla pojawi się w 2. sezonie "Gotham" w roli Firefly. W komiksach złoczyńca podpalacz był facetem, w serialu będzie kobietą (Bridget Pike), początkowo zmuszaną przez braci do brania udziału w podpaleniach, a w końcu bardziej niebezpieczną od nich wszystkich.

6. Showrunnerka "The Catch" odchodzi. Jennifer Schuur, showrunnerka nowej produkcji Shondalandu "The Catch", odeszła z serialu z powodu "różnic kreatywnych". Razem z nią odszedł scenarzysta Josh Reims. "EW" pisze, że Shonda Rhimes chciałaby, aby serial przejął Allan Heinberg, który pracował wcześniej w ekipach "Chirurgów" i "Skandalu".

7. Anne Hathaway idzie do telewizji. Anne Hathaway zagra w serialu "The Ambassador’s Wife" na podstawie książki Jennifer Steil. Serial, opowiadający o żonie brytyjskiego ambasadora z Jemenu, która została porwana, na razie nie znalazł jeszcze stacji. Producentem jest Mark Gordon.

8. Patrick Fischler w "Grandfathered". Patrick Fischler pojawi się w komedii "Grandfathered" w roli Fredericka, brata Sary (Paget Brewster).

9. Eric Winter w "Secrets and Lies". Eric Winter zagra najlepszego kumpla głównego bohatera w 2. sezonie "Secrets and Lies".

10. Tak się wygłupia ekipa "Z Archiwum X" na planie serialu.

REKLAMA